اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 27 دي 1397| 11 جمادي الاول 1440

 


رفع مشکلات معیشتی مردم مهم ترین دغدغه مسئولان است

تاریخ انتشار: 1397/3/22
کد خبر: 54087
Print
Rss Services


فرماندار کامیاران :
رفع مشکلات معیشتی مردم مهم ترین دغدغه مسئولان است
فرماندار کامیاران گفت: رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم مهمترین دغدغه مسوولان است که تحقق این مهم نیاز به عزم جدی دارد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از آواي امين، الماسی در مراسم محفل انس با قرآن که با حضور جمعی از مسئولان و مددجویان کمیته امداد این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: بیشترین دغدغه ما مسئولین امروز حفظ اقتدار و شوکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و در کنار آن تلاش و کوشش برای رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم است.

فرماندار کامیاران خاطرنشان کرد: برگزاری این دست مراسمات معنوی می‌تواند در ارتقای سطح اعتقادات جامعه و در نتیجه کاهش آسیب‌های اجتماعی نقش مهمی داشته باشد.

الماسی با اشاره به اینکه حضور اقشار ضعیف جامعه و مسئولان در کنار هم نقش مهمی در تصمیم‌گیری‌ها مسئولان برای رفع مشکلات جامعه خواهد داشت، گفت: شعبه کامیاران دفتر نمايندگي ولي‌ فقيه در امور اهل‌ سنت کردستان که بانی برگزاری این مراسم معنوی بود کمال تقدیر را دارم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم با تلاش مسئولان و همچنین حمایت خیرین بسترهای لازم برای ریشه کنی مشکلات افراد نیازمند و محروم فراهم شود.

خوشبخت مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان کامیاران نیز در این مراسم ضمن تقدیم وتشکر از شعبه کامیاران دفتر نمايندگي ولي‌ فقيه در امور اهل‌ سنت کردستان بخاطر همکاری و تبلیغ روحانیون زیرپوشش در خصوص احیای فرهنگ و جمع آوری زکات در سطح شهر و روستاهای منطقه، اظهار داشت: پرداخت زکات در جوامع اسلامی بهترین راه کار برای رفع و ریشه کنی فقر است.

وی خاطرنشان کرد: زکات فاصله طبقاتی بین فقرا و اغنیا را کاهش داده و موجب پاکی مال انسان می‌شود.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان کامیاران افزود: خوشبختانه با تلاش هایی که طی سالهای اخیر به ویژه در بحث فرهنگ سازی پرداخت زکات صورت گرفت استان کردستان در این زمینه جزء استان‌های پیشتاز است.

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.