اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 27 دي 1397| 11 جمادي الاول 1440

 


محفل انس با قرآن کریم شهرستان کامیاران برگزار شد

تاریخ انتشار: 1397/3/22
کد خبر: 54088
Print
Rss Services


به همت شعبه کامیاران دفتر نمايندگي ولي‌ فقيه در امور اهل‌ سنت کردستان :
محفل انس با قرآن کریم شهرستان کامیاران برگزار شد
محفل انس با قرآن کریم به همت شعبه کامیاران دفتر نمايندگي ولي‌ فقيه در امور اهل‌ سنت کردستان در این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از آواي امين، محفل انس با قرآن کریم با حضور جمعی از مسئولان و مددجویان زیرپوشش کمیته امداد به همت شعبه کامیاران دفتر نمايندگي ولي‌ فقيه در امور اهل‌ سنت کردستان در این شهرستان برگزار شد.

این محفل انس با قرآن فرماندار و معاونت فرماندار، جانشین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، جانشین فرماندهی نیروی انتظامی، مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه درسپاه پاسداران انقلاب اسلامی، بخشداران مرکزی و شهر موچش، اعضای شورای روحانیت، مسئولین و مدیران ادارات و روحانیون منطقه) در محل شعبه کامیاران دفتر نمايندگي ولي‌ فقيه در امور اهل‌ سنت کردستان برگزار شد.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان کامیاران در این مراسم اظهار داشت: ما باید برای حفظ عزت، عظمت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، بیش از پیش تلاش کنیم.

حجت الاسلام احمدی خاطرنشان کرد: دشمنان از صدر اسلام تاکنون دشمنی خود را با این دین الهی ادامه داده و هر زمانی با توطئه‌های خاص در صدد ضربه زدن به اسلام بوده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: یهود و نصارا برابر فرموده قرآن قابل اعتماد نبوده و نخواهند بود و کینه و دشمنی آنها از دین پیامبر رحمت و مهربانی کینه‌ای ابدی است.                          

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.