اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 27 دي 1397| 11 جمادي الاول 1440

 


مراسم جزء خوانی قرآن کریم در شهرستان مریوان برگزار شد

تاریخ انتشار: 1397/3/23
کد خبر: 54092
Print
Rss Services


مراسم جزء خوانی قرآن کریم در شهرستان مریوان برگزار شد
محفل انس با قرآن و جز خوانی قرآن کریم به مناسبت ماه مبارک رمضان و ایام لیالی قدر و به همت تبلیغات اسلامی در مریوان برگزار شد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از آواي امين، مراسم محفل انس با قرآن و جز خوانی قرآن کریم به مناسبت ماه مبارک رمضان و ایام لیالی قدر با حضور نماینده خبرگان رهبری ماموستا ملا فایق رستمی، مسئول شعبه مریوان دفتر نمايندگي ولي‌ فقيه در امور اهل‌ سنت کردستان، جمعی از روحانیون و طلاب، مسئولین ادارات و نهادها نظامی و انتظامی و با همکاری اداره تبلیغات اسلامی مریوان در مسجد چهار یار نبی این شهر برگزار شد.

ماموستا کریمی در سخنان کوتاهی ضمن تبریک ماه رمضان و بهار قرآن، گفت: انس و تلاوت با قرآن به زندگی انسان برکت می‌بخشد و جوانانی که به قرآن اهمیت می دهند قطعا قرآن در زندگی آنها تاثیر مثبت خواهد داشت. 

در پایان این آئین معنوی بعد از تلاوت چند جزء از قرآن کریم از جمعی از فعالان قرآنی و طلاب مدرسه علوم دینی امام شافعی مریوان با اهدای لوح و جوایزی تقدیر شد.

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.