اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 27 دي 1397| 11 جمادي الاول 1440

 


ماهنامه شماره 45 وفاق منتشر شد + دانلود نسخه PDF

تاریخ انتشار: 1397/3/23
کد خبر: 54094
Print
Rss Services


به همت معاونت فرهنگی و امور اجتماعی دبیرخانه ؛
ماهنامه شماره 45 وفاق منتشر شد + دانلود نسخه PDF
شماره 45 نشریه خبری، تحلیلی، فرهنگی و تربیتی وفاق به تلاش معاونت فرهنگی و امور اجتماعی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور انتشار یافت.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت ، این نشریه که ویژۀ علما و طلاب مدارس علوم دینی اهل سنت کشور می باشد، مطالبی در خصوص اخبار، سخنرانی ها و مطالب علمی را به خوانندگان ارائه می دهد.

بر اساس این گزارش در این شماره از نشریه می توان به عناوینی همچون، همسویی راهبردی جبهه استکبار جهانی با رژیم جعلی صهیونیستی، 15 خرداد 42 نقطه عطف انقلاب اسلامی، حمایت از کالای ایرانی، سیره رسول اعظم(ص) در مقابله با انحراف فکری و رفتاری، ماه رمضان ماه خود اندیشی، تحول اجتماعی لازمه اهداف انقلاب فرهنگی، نقش شوراهای اسلامی شهر و روستا و راهکار افزایش کارآمدی آنها، در شبکه های اجتماعی غرق نشوید، منطق جمهوری اسلامی در حمایت از مسئله ی فلسطین، همزیستی با غیر مسلمانان در قرآن، آخرین تحولات سوریه و دورنمای آن، اشاره کرد.

چهل و پنجمین شماره از نشریه خبری، تحلیلی، فرهنگی و تربیتی وفاق به صاحب امتیازی: معاونت فرهنگی و امور اجتماعی شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت در 64 صفحه منتشر شده است.

علاقه مندان جهت دریافت نسخه PDF نشریه می توانند روی لینک زیر کلیک نمایند.

دانلود

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.