اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز سه شنبه، 28 اسفند 1397| 13 رجب 1440

خبر ويژه

 


فلسطین از منظر رهبر انقلاب اسلامی

تاریخ انتشار: 1397/3/23-14:11
کد خبر: 54102
Print
Rss Services


فلسطین از منظر رهبر انقلاب اسلامی
کتاب فلسطین از منظر حضرت آیت‌الله العظمي خامنه‌ای(مدظله العالي)، مروری است بر دیدگاه ایشان در مورد مسئله فلسطین به همراه مقدمه‌ای از دکتر ولایتی که به اهمیت فلسطین و نقش و جایگاه آن در امت اسلامی می‌پردازد.

این کتاب در هشت فصل به موضوعاتی مانند شبهات مطروحه در مسئله فلسطین، آینده فلسطین و راه‌حل‌های مسئله فلسطین از منظر مقام معظم رهبری می‌پردازد.

در این کتاب علاوه بر انتشار بیانات رهبر انقلاب در خطبه‌های نماز جمعه تهران در تاریخ 1359/5/17 (دومین برگزاری روز قدس انقلاب اسلامی) در 8 بخش شامل «کلیات»، «شکست‌ها و پیروزی‌ها»، «مسئولیت‌ها»، «جنایات»، «راه‌حل‌ها»، «قهرمانان»، «روشنگری» و «آینده روشن» به مرور بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای(مدظله العالي) پیرامون مسئله فلسطین پرداخته است.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در مهرماه سال 94 در سخنرانی در مجمع عمومی سازمان ملل متحد، با نشان دادن این کتاب، آن را حاوی نقشه راه نابودی اسرائیل توسط مسئولان ایرانی دانست.

 

گزیده مطالبی از کتاب فلسطین

رهبر انقلاب:

دولت بی اصل و نسب؛ دولت جعلی؛ ملتِ دروغی. از اطراف دنیا آدم‌های شریر را گرد آوردند و ملغمه‌ای به اسم «اسرائیل» درست کردند! این ملّت است؟! هر جا یهودیهای شریر و خبیثی بودند، در آنجا جمع شدند. در اغلب کشورها، یهودی‌ها هستند و زندگی می‌کنند -در کشور ما هم هستند که زندگی‌شان را می‌کنند- کاری به کار کسی ندارند، کسی هم به آن‌ها کاری ندارد.

کشورشان است و در آن زندگی می‌کنند. آن‌هایی که به سرزمین‌های اشغالی رفتند، خبیث‌ها، شریرها، طمّاع‌ها، دزدها و آدمکش‌ها بودند که از همه جای دنیا جمع شدند. این شد یک ملّت؟!

ملت و دولتی که اینطور به وجود آمده است و اسم خودش را اسرائیل گذاشته، غیر از راهِ ترور، راهی ندارد؛ حرف حسابی ندارد. آن وقت، چنین موجوداتی با این دنائت و پستی و پلیدی، می‌خواهند دولت و ملتِ نورانی و سربلند و عزیزی مثل ایران را در افکارِ عمومی جهان متّهم کنند. خودِ آن‌ها از همه متّهمتر، مجرم‌تر و روسیاه‌ترند.

1373/04/29

در کتاب فلسطین علاوه بر انتشار بیانات رهبر انقلاب در خطبه‌های نماز جمعه تهران در تاریخ 1359/5/17 (دومین برگزاری روز قدس انقلاب اسلامی) در 8 بخش شامل «کلیات»، «شکست‌ها و پیروزی‌ها»، «مسئولیت‌ها»، «جنایات»، «راه‌حل‌ها»، «قهرمانان»، «روشنگری» و «آینده روشن» به مرور بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای پیرامون مسئلهٔ فلسطین پرداخته است.

دانلود كتاب

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.