اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 27 دي 1397| 11 جمادي الاول 1440

 


برگزاری محفل انس با قرآن درسیریک

تاریخ انتشار: 1397/3/23
کد خبر: 54103
Print
Rss Services


برگزاری محفل انس با قرآن درسیریک
این محفل قرآنی با حضور امام جمعه و جمعی از روسای دستگاههای اجرایی و حضور پرشورعلاقه مندان قرآنی شیعه و اهل سنت سیریک برگزار شد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از خبرگزاری برنا در هرمزگان،سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سیریک گفت: این محفل قرآنی با حضورحجت الاسلام والمسلمین حیدری امام جمعه شهرستان و جمعی از روسای دستگاههای اجرایی و حضور پرشورعلاقه مندان قرآنی شیعه و اهل سنت در مسجد جامع صاحب الزمان (عج) شهرستان سیریک برگزار شد.

در ایت مراسم مصطفی کریمی زاده گفت: برگزاری محافل انس با قرآن کریم با هدف بهره گیری هر چه بیشتر از گنجینه های الهی و نشر فرهنگ قرآنی برگزار گردید.

وی عنوان کرد: تلاوت قاریان رضا زارعی قاری خردسال و قاری برجسته استان عبدالقادرحمید زاده و با اجرای برنامه حفظ توسط  مهدی احمدی حافظ خردسال و حافظ کل قرآن کریم با حضور مربی ایشان ضرغام رجبی از برنامه‌های این محفل قرآنی بود که مورد استقبال بی نظیر علاقمندان قرار گرفت.

 گفتنی است: بعد از پایان این مراسم معنوی، مراسم  جزء خوانی قرآن کریم با تلاوت ترتیل، قاری عبدالقادر حمید زاده و سایر ترتیل خوانان این شهرستان برگزار شد و از قاریان تقدیر و تجلیل بعمل آمد.

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.