اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 27 دي 1397| 11 جمادي الاول 1440

 


دولت برای اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام کردستان به وعده‌اش ‌وفا نکرد

تاریخ انتشار: 1397/3/23
کد خبر: 54108
Print
Rss Services


نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری :
دولت برای اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام کردستان به وعده‌اش ‌وفا نکرد
نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: دولت برای اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام در کردستان به وعده خود وفا نکرده و همچنان به قوت خود باقی مانده است.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از خبرگزاري تسنيم، ماموستا فایق رستمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در سنندج، با اشاره به وضعیت معیشتی مردم کردستان اظهار داشت: باید مسئولان نیز نسبت به مسائل و مشکلات مردم احساس مسئولیت کنند و تنها به وعده‌دادن اکتفا نکنند و کار عملی انجام بدهند.

وی گفت: رهبر فرزانه انقلاب اسلامی همیشه دغدغه حل مشکلات مردم را دارد و نظام مقدس جمهوری اسلامی نیز غم‌خوار مردم است و باید مسئولان نیز در راستای فرامین رهبری تلاش کنند.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: کردستان از نیروی انسانی توانمند، نخبگان، پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های گردشگری زیادی برخوردار است و مسئولان می‌توانند از این ظرفیت‌ها در راستای امیدآفرینی و اشتغال‌زایی جوانان استفاده کنند.

 

مسئولان ارشد اجرایی کردستان، آنطور که باید و شاید به حل مشکلات مردم توجهی نمی‌کنند

وی با انتقاد و ابراز گله‌مندی از عملکرد مسئولان ارشد اجرایی استان بیان کرد: متأسفانه مسئولان علی‌رغم حضور مردم در همه عرصه‌ها و وفاداری مردم نسبت به آرمان‌های انقلاب و رهبری، آنطور که باید و شاید به حل مشکلات مردم توجهی نمی‌کند و خبری از تحقق وعده‌های دولت نیست.

ماموستا رستمی افزود: علی‌رغم همه ظرفیت‌ها و منابع خدادادی اکثر جوانان کردستانی بیکار و مردم در تنگنا و ناراحتی هستند و مشکلات زیادی دارند و باید استاندار کردستان و مسئولان استانی برای حل مشکلات مردم و معضل بیکاری تلاش کنند.

 

جوانان کردستانی از "بیکاری" رنج می‌برند؛ دولت تدبیری بیندیشد

وی اظهار داشت: دولت برای اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام در کردستان به وعده خود وفا نکرده و همچنان به قوت خود باقی مانده است.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به آمار بالای بیکاری در استان گفت: متأسفانه در کردستان کارخانه‌ای وجود ندارد که جوانان در آنجا مشغول به کار شوند و جوانان این خطه از سرزمین از "بیکاری" رنج می‌برند و می‌طلبد که مسئولان برای حل این معضل تدبیری اساسی بیندیشند.

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.