اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 27 دي 1397| 11 جمادي الاول 1440

 


امام جمعه اهل سنت تالش در گفت و گو با رابط خبری گیلان بر پیروی از دفتر مقام معظم رهبری در اعلام عید فطر تاکید کرد

تاریخ انتشار: 1397/3/23
کد خبر: 54110
Print
Rss Services


امام جمعه اهل سنت تالش در گفت و گو با رابط خبری گیلان بر پیروی از دفتر مقام معظم رهبری در اعلام عید فطر تاکید کرد
حجت الاسلام حسین خانی‌پور ، امام جمعه اهل سنت مسجد محمدیه شهرستان تالش در گفت‌ و گو با رابط خبری گیلان ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه مسلمانان در ماه مبارک رمضان و تبریک پیشاپیش عید سعید فطر گفت : وحدت و انسجام جامعه اسلامی در مناسبت هایی همچون عید فطر بسیار مهم و ضروری است .

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از رابط خبری شعبه نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت گیلان، حجت الاسلام حسین خانی‌پور ، امام جمعه اهل سنت مسجد محمدیه شهرستان تالش در گفت‌ و گو با رابط خبری گیلان ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه مسلمانان در ماه مبارک رمضان و تبریک پیشاپیش عید سعید فطر گفت : وحدت و انسجام جامعه اسلامی در مناسبت هایی همچون عید فطر بسیار مهم و ضروری است .

وی بر پیروی از دفتر مقام معظم رهبری در اعلام عید فطر تاکید کرد و افزود : برای اعلام روز عید فطر همه ما باید از دفتر مقام معظم رهبری پیروی کنیم و نماز عید فطر را همزمان با سراسر کشور برگزار نماییم و انشاالله امسال نیز همانند سال های گذشته اجازه نخواهیم داد وحدت و انسجام جامعه اسلامی و منافع مشترک دین اسلام به خطر بیافتد و با اتحاد و همدلی مسائل دینی را در الویت قرار خواهیم داد .

امام جمعه اهل سنت مسجد محمدیه تالش در ادامه این گفت و گو اجرای احکام و دستورات دینی را بر عهده حاکم حکومت اسلامی عنوان کرد و تاکید کرد : پیروی از حاکم اسلامی در مناسبت هایی همچون عید فطر ضروری است .

وی خاطر نشان کرد : رمضان با رویت هلال ماه آغاز شد و عید فطر نیز در غروب آخرین روز ماه رمضان توسط حاکم اسلامی اعلام خواهد شد و علما و مردم همه موظفند از آن پیروی نمایند .

حجت الاسلام حسین خانی‌پور با بیان اینکه دشمنان اسلام و مسلمین برای ایجاد دسیسه و تفرقه در امت های اسلامی جهان در کمین نشسته اند ، افزود : همه علمای اسلام باید با آگاهی از توطئه ها هوشیار باشند و این آگاهی و هوشیاری را به مردم مسلمان انتقال دهند تا فرصتی برای سو استفاده در اختیار دشمن قرار نگیرد و جامعه دچار انحراف نشود .

 

-(1 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.