اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 27 دي 1397| 11 جمادي الاول 1440

 


تمام دشمني استكبار جهاني با دنياي اسلام بر سر دينداري مسلمانان است.

تاریخ انتشار: 1397/3/23
کد خبر: 54117
Print
Rss Services


رئيس دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان :
تمام دشمني استكبار جهاني با دنياي اسلام بر سر دينداري مسلمانان است.
حجت الاسلام و المسلمين فرجام گفت: هر زمان كه دشمن احساس مي كند كه مردم به سوي مباني ديني خود با استحكام و قدرت به پيش مي رود دشمني خود را شديدتر و عداوت خود را عيان تر مي كند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، حجت السلام و المسلمين فرجام در نشستي كه با حضور ائمه جماعات مساجد اهل سنت مشهد در محل نمازخانه اين دفتر برگزار شد، با بيان اينكه عيد فطر، هديه ايست كه خداوند بعد از يك ماه بندگي به بندگان خود عطا مي فرمايد اظهار داشت: در قنوت نماز عيد فطر اين روز، روز عظمت و كرامت امت اسلامي و پيامبر اسلام عنوان شده است. اين عيد، عيد همه مسلمانان است و بين همه فرق و مذاهب اسلامي مشترك است.

ايشان استان خراسان را مهد وحدت بين پيروان مذاهب اسلامي دانست و افزود: در استان خراسان، تعامل و همگرايي هم ميان بدنه و اقشار مختلف جامعه و هم در ميان علماي دين به بهترين وجه آن وجود دارد.

حجت الاسلام و المسلمين فرجام ابراز داشت: رويكرد همه علماي بزرگوار در اين سه استان، رويكرد همگرايي و هم افزايي است و اين رويكرد در تمام مراسمات اعم از ملي و مذهبي در ميان آحاد جامعه به وضوح ديده مي شود.

ايشان در بخش ديگر سخنان خود با اشاره به دشمني و عناد دشمنان اسلام با مسلمانان جهان اظهار داشت: دين مي خواهد در مديريت جامعه دخالت كند. اگر دين در مديريت جامعه دخالت نداشته باشد هيچكس با او كاري ندارد.

وي افزود: نظريه پردازان غربي بعد از رنسانس با شعار جدايي دين از سياست و مديريت جامعه، نظامات جديدي را در جامعه خود ايجاد كردند. در اين كشورها اديان مختلف بدون اينكه مشكلي براي يكديگر ايجاد كنند حضور دارند. چرا كه دين را در جامعه خود دخالت نمي دهند.

رئيس دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان تاكيد كرد: امروز تمام جنگ دنياي استكبار بر سر دينداري مسلمانان است. ديني كه صلاح و رستگاري بشر را بدنبال دارد و هر زمان كه مسلمانان اين دين را كنار گذاشتند دشمن نيز از دشمني خود دست خواهد كشيد.

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.