اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز يکشنبه، 5 اسفند 1397| 19 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


نماز عید سعید فطر اهل سنت استان بوشهر به روایت تصویر

تاریخ انتشار: 1397/3/27
کد خبر: 54168
Print
Rss Services


نماز عید سعید فطر اهل سنت استان بوشهر به روایت تصویر
نماز عید سعید فطر به شکرانه یک ماه عبادت خالصانه به درگاه ایزد منان با حضور مؤمنان در شهرها و روستاهای استان بوشهر اقامه شد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از رابط خبری دفترنمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، نماز عید سعید فطر به شکرانه یک ماه عبادت خالصانه به درگاه ایزد منان با حضور مؤمنان  در شهرها و روستاهای استان بوشهر اقامه شد.

با اعلام عید سعید فطر، مردم مؤمن و خداجوی استان بوشهر با شوق خاصی گام در محل‌های برگزاری اقامه نماز عید سعید فطر گذاشتند تا با شرکت در این آیین، خداوند مهربان را به پاس توفیق حضور بر سر سفره رحمت و کرمش در ماه ضیافت الهی شکرگذاری کنند.

بر اساس گزارش از شهرهای مختلف استان بوشهر نماز عید سعید فطر در شهرهای 37 گانه و روستاهای مختلف استان بوشهر ساعت 7 صبح با حضور با شکوه مردم متدین و خداجوی برادران شیعه و اهل سنت با اتحاد و همبستگی و برادری به پاس شکرگذاری به درگاه خداوند متعال با  شکوه خاصی به امامت ائمه جمعه و جماعات برگزار شد.

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.