اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز جمعه، 3 اسفند 1397| 17 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


تفاهم‌نامه همکاری دبیرخانه شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی با ستاد عالی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور به امضاء رسید

تاریخ انتشار: 1397/3/29
کد خبر: 54223
Print
Rss Services


طی نشستی دو جانبه؛
تفاهم‌نامه همکاری دبیرخانه شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی با ستاد عالی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور به امضاء رسید
تفاهم‌نامه همکاری میان دبیرخانه شورای نمایندگان ولی‌فقیه در مناطق قومی و ستاد عالی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور به امضای مسئولان این دو مجموعه رسید.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت ، مراسم امضای تفاهم‌نامه همکاری میان دبیرخانه شورای نمایندگان ولی‌فقیه در مناطق قومی و ستادعالی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور امروز (سه شنبه 29 خردادماه) با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین محمدصادق عرب‌نیا و حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حبیب‌رضا ارزانی در محل دبیرخانه شورای نمایندگان ولی‌فقیه در مناطق قومی برگزار شد.

بنا بر این گزارش، ساماندهی، حمایت و نظارت بر فعالیت‌های کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، تقویت روحیه تولیدمحوری، تقریب و وحدت مذاهب اسلامی بر اساس رهنمودهای امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری و احیای کارکردها و نقش واقعی مساجد در راستای تحقق مسجد تراز اسلامی از مهم‌ترین اهداف امضای این تفاهم‌نامه همکاری بود.

بر اساس این گزارش، ستاد عالی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور طبق این تفاهم‌نامه همکاری متعهد شد تا از فعالیت‌های این کانون‌ها که با دبیرخانه شورای نمایندگان ولی‌فقیه در مناطق قومی مرتبط هستند حمایت کند و همچنین برای شناسایی و تکریم برترین آن‌ها اقدام کند.

همچنین دبیرخانه شورای نمایندگان ولی‌فقیه در مناطق قومی متعهد شد تا برای حضور هدفمند فعالان فرهنگی مساجد در راستای فرهنگ وحدت‌آفرین و تقریب مذاهب اسلامی بستر لازم را فراهم آورد و ضمنا اهتمامی جدی به گسترش فرهنگ وحدت و تقریب مذاهب اسلامی از طریق کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد داشته باشد.

 

-(1 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.