اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز يکشنبه، 5 اسفند 1397| 19 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


تفرقه افکنی تروریست های داعش در عراق با استفاده از حربه گروگان گیری

تاریخ انتشار: 1397/4/5
کد خبر: 54354
Print
Rss Services


بخش بین الملل پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه گزارش می دهد :
تفرقه افکنی تروریست های داعش در عراق با استفاده از حربه گروگان گیری
تروریست های داعش با استفاده از حربه گروگان گیری در عراق به دنبال تفرقه افکنی میان شیعه و سنی می باشند.

به گزارش بخش بين الملل پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت ، تروریست های داعش با استفاده از حربه گروگان گیری در عراق به دنبال تفرقه افکنی میان شیعه و سنی می باشند.

پایگاه خبری رویترز انگلیس گزارش داده است که تروریست های داعش بیش از 6 تن از نیروهای نظامی عراقی را به اسارت گرفته و در یک فیلم ویدیویی تهدید کرده اند که در صورتی که تمامی زندانیان اهل تسنن عراق و به خصوص زنان اهل تسننی که در زندان های عراق بسر می برند در ظرف سه روز آزاد نشوند تمامی این 6 تن کشته می شوند. در این ویدیو که توسط تروریست های داعش ضبط شده و در پایگاه خبری این گروه تروریستی قرار گرفته است دو تن از اعضای داعش با صورت های پوشیده و اسلحه هایی به دست، 6 تن از نیروهای نظامی عراق که عضو گروه حشدالشعبی این کشور می باشند را به اسارت گرفته و آنها را در مقابل دوربین ها قرار داده اند و ضمن آن که اسلحه خود را به سمت آنها نشانه گرفته اند خطاب به دوربین تهدید می کنند که در صورتی که تمامی زندانیان اهل تسنن عراق به خصوص زنان اهل تسنن این کشور در ظرف سه روز آینده آزاد نشوند تمامی این 6 تن جان خود را از دست خواهند داد و مانند دیگر رافضی ها سرنوشتی مشابه در انتظار آنها خواهد بود. این فیلم تروریست های داعش در حالی منتشر می شود که تروریست های این گروه تکفیری صهیونیستی به دنبال استفاده از حربه گروگان گیری به عنوان ابزاری برای تفرقه افکندن میان شیعه و سنی در این کشور می باشند. بر هیچ کسی از جمله اهل تسنن عراق پوشیده نیست که وقتی که تروریست های داعش شهرهای اهل تسنن عراق از جمله موصل و الانبار را به اشغال خود درآوردند حتی به کودکان اهل تسنن هم رحم نکرده و تمامی افرادی که با آنها همسو نبودند را از دم تیغ گذراندند. حال این گروه تروریستی به مدعی ایفای حقوق اهل تسنن عراق بدل شده و می خواهد چنین وانمود کند که دلسوز اهل تسنن این کشور است.

حال آنکه این گروه تروریستی در زمان سیطره بر بخشی از شمال عراق نه به شیعه، نه به سنی و نه به کردها و مسیحی ها و ایزدی های این کشور رحم نکرده و همه را به خاک و خون کشیدند.

لینک خبر:

https://uk.reuters.com/article/uk-mideast-crisis-iraq-kidnapping/islamic-state-free-sunni-women-or-iraqi-security-men-die-idUKKBN1JJ14N

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.