اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز جمعه، 3 اسفند 1397| 17 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


راهپیمایی بزرگ یمنی‌ها علیه ائتلاف متجاوز عربستان سعودی در شهر «صنعاء»

تاریخ انتشار: 1397/4/9
کد خبر: 54394
Print
Rss Services


راهپیمایی بزرگ یمنی‌ها علیه ائتلاف متجاوز عربستان سعودی در شهر «صنعاء»
ده‌ها هزار نفر از مردم یمن در پایتخت این کشور علیه حملات و اشغالگری ائتلاف متجاوز عربستان سعودی و امارات دست به تظاهرات گسترده زدند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از خبرگزاری تقریب، شهر «صنعاء»، پایتخت یمن روز (جمعه) شاهد راهپیمایی عظیمی در محکومیت حملات ائتلاف سعودی بود.

به گزارش وبگاه خبری جنبش «انصارالله» یمن، ده‌ها هزار نفر از اهالی این شهر با در دست گرفتن پرچم‌های یمن و سر دادن شعارهایی علیه سیاست‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی و اشغالگری عربستان و امارات در این راهپیمایی شرکت کردند.

شرکت کنندگان در این راهپیمایی که «حمایت از "الحدیده" مسئولیت همه است» نام‌گذاری شده است، بر ضرورت مقاومت و ایستادگی در برابر اشغالگران سعودی و اماراتی و نیروهای مزدور آن‌ها و همچنین بر ضرورت دفاع از شهر استراتژیک الحدیده تأکید کردند.

اهالی صنعاء از همه مردم یمن خواستند به وظیفه انسانی و ملی خود در قبال متجاوزان عمل کرده و در کنار اهالی تهامه، از شهر الحدیده که ائتلاف سعودی به دنبال اشغال آن است، دفاع کنند.

 

-(1 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.