اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز يکشنبه، 5 اسفند 1397| 19 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


دولت و ملت برای نجات از بحران کشور متحد باشند

تاریخ انتشار: 1397/4/10
کد خبر: 54444
Print
Rss Services


عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت :
دولت و ملت برای نجات از بحران کشور متحد باشند
امام جمعه موقت سنندج گفت: باید دولت و ملت متحدانه دست به دست یکدیگر بدهند تا از این چالش و شرایط بحرانی کشور نجات پیدا کنیم.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از خبرگزاري تسنيم، ماموستا محمد امین راستی در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار تسنیم در سنندج، با اشاره به دسیسه‌های دشمن در طراحی و اجرای انواع نقشه‌های اقتصادی بر علیه ملت ایران اظهار داشت: آمریکا و ایادی کفر هیچ‌وقت حاضر به رشد و ترقی مسلمانان و نظام جمهوری اسلامی نیستند.

عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت گفت: تمام دنیا به‌خوبی متوجه شده‌اند که آمریکا جبهه خصومت و دشمنی را با ایران گرفته اما باید بدانند هیچ‌وقت رسیدن به افکار شوم خود موفق نمی‌شوند.

امام جمعه موقت سنندج تصریح کرد: باید تمام مسلمانان ایران اسلامی و دولت و ملت متحدانه دست به دست یکدیگر بدهند تا از این چالش و شرایط بحرانی کنونی که دشمنان به‌وجود آورده‌اند، نجات پیدا کنیم.

عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت و امام جمعه موقت سنندج افزود: به‌طور کلی حرکات و دسیسه‌های آمریکا و استکبار جهانی را محکوم کرده و به تمام دنیا اعلام می‌کنیم که خصومت و دشمنی آمریکا با انقلاب اسلامی هیچ دلیل محکمه پسندی ندارد.

 

-(1 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.