اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز يکشنبه، 5 اسفند 1397| 19 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


برخورد جدی با سودجویان اقتصادی از سوی مسوولان ضروری است

تاریخ انتشار: 1397/4/18
کد خبر: 54619
Print
Rss Services


امام جمعه مسجد جامع فرجه سنندج :
برخورد جدی با سودجویان اقتصادی از سوی مسوولان ضروری است
امام جمعه مسجد جامع فرجه سنندج با بیان اینکه گران شدن برخی تولیدات داخلی به بهانی افزایش قیمت دلار هیچ توجیه منطقی ندارد، گفت: برخورد جدی با سودجویان اقتصادی از سوی مسوولان ضروری است.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از آوای امین، ماموستا به‌گرانی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته در مسجد جامع محله فرجه سنندج اظهار داشت: امروز گران شدن هرچیزی حتی محصولات کشاورزی به گرانی دلار نسبت داده می‌شود که این موضوع اصلا قابل توجیه نیست.

امام جمعه مسجد جامع فرجه سنندج خاطرنشان کرد: زمین مال خودمان بوده و حاصل و ثمره آن نیز از باغ و زمین خودمان است و این ربطی به گران شدن دلار ندارد .
 
ماموستا به گرانی با بیان اینکه نباید اجازه افزایش قیمت هرچیزی به بهانه گران شدن دلار در کشور داشته شود، گفت: همه در برابر هم مسوول هستیم و نباید اجازه دهیم برخی زیاده‌خواهی‌ها موجب بروز مشکل برای سایر اقشار جامعه شود.
 
به گفته وی، خیانت به ملت صحیح نیست و کسی که به ملتش خیانت کند خداوند به او خیانت می‌کند.
 
امام جمعه مسجد جامع فرجه سنندج به وضعیت اقتصادی جامعه اشاره کرد و بیان داشت: مسوولان و متولیان امر باید جلوی برخی سودجویی‌ها را که فشارهای اقتصادی بر جامعه را مضاعف می‌کند بگیرند.
 
ماموستا به‌گرانی با بیان اینکه خداوند امر به تعجیل در توبه کرده است زیرا معلوم نیست تا چند وقت دیگر زنده هستیم، گفت: پس حال که نمی‌دانیم بهتر است قبل از اینکه اجل بر ما وارد شود توبه کنیم.
 
به گفته وی، کسی که ذکر و یاد خداوند را انجام دهد خداوند نیز به یاد اوست و اگر خداوند را فراموش کنیم خداوند نیز ما را فراموش می‌کند.
 
وی با تاکید براینکه پاداش و جزای نیکی، نیکی است، اظهار کرد: خداوند هر عمل نیک را با پاداش نیک پاسخ می‌دهد.
 
ماموستا به‌گرانیگفت: از این دوره و زمانه بترسیم که در این روزگار خیر و نیکی کم است و بلا در آن زیاد است و شر و زشتی در بین مردم منتشر شده و ناراحتی آن زیاد است.
 
 

-(1 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.