اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز يکشنبه، 5 اسفند 1397| 19 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


قدردان تلاش های ارزنده ماموستا ملاقادر قادری هستیم

تاریخ انتشار: 1397/4/18
کد خبر: 54620
Print
Rss Services


در دیدار امام جمعه پاوه با استاندار کرمانشاه :
قدردان تلاش های ارزنده ماموستا ملاقادر قادری هستیم
امام جمعه و ائمه جماعات اهل تسنن شهرستان پاوه با استاندار کرمانشاه دیدار کردند

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از رابط خبری دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه، مهندس هوشنگ بازوند در این دیدار که در محل سالن جلسات استانداری برگزار شد، با اشاره به خدمات و تلاش های ارزشمند ماموستا دکتر ملاقادر قادری، عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت و امام جمعه پاوه گفت: ما همواره قدران زحمات و تلاش های ارزنده ایشان جه در زمان پیروزی انقلاب و چه در سال های پس از پیروزی انقلاب اسلامی هستیم.

وی با اشاره به توطئه ها و دسیسه های دشمنان برای ضربه زدن وحدت بین اهل تسنن و شیعیان اظهار داشت:علمای اهل تسنن استان کرمانشاه و در راس این عزیزان موموستا ملا قادر قادری امام جمعه محترم پاوه همواره دلبستگی و علاقه خود را به نظام جمهوری اسلامی ایران نشان داه اند که این موضوع مورد کینه و عصبانیت بدخواهان مردم ایران اسلامی قرار گرفته است.

استاندار کرمانشاه در ادامه به تلاش های صورت گرفته برای حل مشکل مردم زلزله زده در استان اشاره کرد و بیان داشت: مجموعه مدیریتی استان از همان ساعات اولیه وقوع زلزله نهایت تلاش خود را برای حل مشکل زلزله زدگان بکار گرفت و هم اکنون بحث ساز و سازها با قوت و جدیت ویژه ای در حال انجام است.

مهندس بازوند همچنین به تسهیلات در نظر گرفته شده برای بازسازی واحدهای فرهنگی و مساجد در مناطق زلزله زده اشاره کرد و بیان داشت: اقدامات لازم برای پرداخت تسهیلات جهت بازسازی خسارت های ناشی از زلزله سال گذشته در امورات فرهنگی و مساجد صورت گرفته و در این زمینه برنامه های خوبی در حال انجام است.

در ادامه این دیدار امام جمعه پاوه نیز گفت:ما همواره و همیشه پشتیبان نظام خواهیم ماند.

ماموستا دکتر ملاقادر قادری افزود: با توجه به اوضاع چهان و منطقه، ما نسبت به توطئه دشمنان برای ضربه زدن به وحدت بین مسلمین آگاهی داریم و هرگز نخواهیم گذاشت که اهداف شوم آنان علیه ایران اسلامی محقق شود.

 

-(1 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.