اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز جمعه، 3 اسفند 1397| 17 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


خدمات‌رسانی سپاه انصارالحسین(ع) همدان در مناطق اهل سنت ازگله

تاریخ انتشار: 1397/4/18
کد خبر: 54621
Print
Rss Services


خدمات‌رسانی سپاه انصارالحسین(ع) همدان در مناطق اهل سنت ازگله
جانشین سپاه انصارالحسین(ع) همدان، خدمات‌ و امدادرسانی یگان‌های این سپاه را در شهر زلزله‌زده اهل سنت ازگله را تشریح کرد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از رابط خبری دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه، سردار مهدی فرجی در گفت‌و‌گویی، اظهار داشت: ما به عنوان خادم در سپاه استان همدان ماموریت داشتیم در منطقه عمومی اهل سنت ازگله امدادرسانی انجام بدهیم و قبل از وقوع زلزله هم یگان رسمی ما در منطقه برای برقراری امنیت مستقر بوده است.

وی گفت: نیروهای سپاه انصارالحسین(ع) همدان آشنایی خوبی با منطقه داشته و بعد از حادثه‌ای که رخ داد، در مرحله نخست وظیفه ما کمک‌رسانی به مردم بود و بعد از اینکه اقداماتی در بحث اسکان اضطراری و موقت انجام گرفت، مجموعه‌هایی وارد شدند و برای خانواده‌های زیرپوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و یهزیستی کمک‌هایی در نظر گرفته شد.

جانشین سپاه انصارالحسین(ع) همدان ادامه داد: در استان کرمانشاه هم هماهنگی‌هایی برای ساخت واحدهای مسکونی در منطقه زلزله‌زده مخصوصا مناطق اهل سنت صورت پذیرفت که تا پایان مردادماه سال‌جاری تمام تعهدات خویش را با کیفیت و استاندارد لازم به انجام می‌رسانیم.

وی با اشاره به کمک‌های افراد خیر برای ساخت واحدهای مسکونی ساکنان مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه و رضایت اهالی این مناطق از نتیجه حاصل شده، عنوان کرد: گروه‌های جهادی بسیج در زمینه ساخت واحدهای مسکونی ساکنان مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه با تمام وجود کار و تلاش کردند.

فرجی مساحت زیربنای واحدهای مسکونی احداث شده برای زلزله‌زدگان را 85 مترمربع بیان کرد و متذکر شد: فضای مناسب برای نگه‌داری دام‌ها در مناطق روستایی ساخته شده است تا فعالیت دامداری روستاییان ادامه پیدا کند.

 

-(1 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.