اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز يکشنبه، 5 اسفند 1397| 19 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


دشمنان با تفرقه افکنی به دنبال دو دستگی میان مسلمانان هستند

تاریخ انتشار: 1397/4/22
کد خبر: 54659
Print
Rss Services


امام جمعه اهل‌ سنت ایرانشهر :
دشمنان با تفرقه افکنی به دنبال دو دستگی میان مسلمانان هستند
امام جمعه اهل سنت ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: دشمنان با تفرقه افکنی به دنبال دودستگی میان مسلمانان و تضعیف قدرت کشورهای اسلامی در بین جوامع بین المللی هستند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از خبرگزاري ايرنا، مولوی عبدالصمد کریم زایی در خطبه های این هفته نماز جمعه ایرانشهر اظهار داشت: دشمنان با تضعیف قدرت کشورهای اسلامی به دنبال تامین و تحقق خواسته های شوم خود در این کشورها هستند.

وی تاکید کرد: تمام همت دشمنان از بین بردن اتحاد و همدلی مسلمانان به شکل های گوناگون است.

مولوی کریم زایی افزود: دامن زدن به اختلافات به روح اتحاد اسلامی آسیب می زند و عرصه جولان کافران و دشمنان را فراهم می کند.

وی با بیان اینکه وحدت رمز موفقیت امت اسلامی است گفت: اسلام نه تنها به وحدت بین مسلمانان بلکه به وحدت میان ادیان الهی نیز تاکید دارد.

مولوی کریم زایی از دولت و مجلس شورای اسلامی خواست مشکلات معیشتی مردم را جدی گرفته و اجازه ندهند دشمنان به خاطر مشکلات اقتصادی جوانان را شکار کنند.

امام جمعه اهل‌ سنت ایرانشهر با بیان اینکه خدمت به مردم خود عبادت است گفت: انتظار می رود مسئولان نسبت به حل مشکلات معیشتی مردم و اشتغال جوانان تلاش کنند.

 

-(2 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.