اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز يکشنبه، 5 اسفند 1397| 19 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت با صدور پیامی حادثه دلخراش ترمینال سنندج را تسلیت گفت

تاریخ انتشار: 1397/4/22
کد خبر: 54664
Print
Rss Services


عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت با صدور پیامی حادثه دلخراش ترمینال سنندج را تسلیت گفت
در پی حادثه دلخراش سنندج، حاج ماموستا دکتر قادری با صدور پیامی، ضمن ابراز همدردی با داغدیده گان، این حادثه را به مردم شریف استان کردستان تسلیت گفت.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر امام‌جمعه پاوه، در پی حادثه دلخراش سنندج، حاج ماموستا دکتر قادری، عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت و امام جمعه پاوه با صدور پیامی، ضمن ابراز همدردی با داغدیده گان، این حادثه را به مردم شریف استان کردستان تسلیت گفت، که متن پیام به شرح ذیل است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

انالله و انا الیه راجعون

 

وقوع حادثه غم‌انگیز و تأسف‌بار در ترمینال مسافربری سنندج که منجر به جان باختن و مجروح شدن تعدادی از هموطنان عزیزمان در استان کردستان گردید، موجب تالم و تاثر فراوان گردید.

اینجانب ضمن ابراز همدردی با خانواده‌های عزیزان داغدیده، این مصیبت را به همه مردم استان کردستان تسلیت می‌گویم و از درگاه خداوند سبحان برای جان باختگان این حادثه مغفرت و رحمت واسعه الهی و برای عموم بازماندگان بخصوص خانواده این عزیزان صبر و اجر و برای مجروحان شفای عاجل مسألت دارم.

 

ماموستا دکتر قادری – امام جمعه پاوه

1397/04/20

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.