اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز يکشنبه، 5 اسفند 1397| 19 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


پیام تسلیت شیخ یاسین احمدی به خانواده های جان باختگان حادثه آتش سوزی اتوبوس درسنندج

تاریخ انتشار: 1397/4/23
کد خبر: 54671
Print
Rss Services


پیام تسلیت شیخ یاسین احمدی به خانواده های جان باختگان حادثه آتش سوزی اتوبوس درسنندج
شیخ یاسین احمدی امام جمعه اهل سنت بندر پرک، طی پیامی وقوع حادثه دلخراش تصادف ترمینال سنندج و جان باختن هموطنانمان در این حادثه را تسلیت گفت.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از رابط خبری دفترنمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، شیخ یاسین احمدی، امام جمعه اهل سنت بندر پرک، طی پیامی وقوع حادثه دلخراش تصادف ترمینال سنندج و جان باختن هموطنانمان در این حادثه را تسلیت گفت.

متن پیام به شرح ذیل است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

إنَّا لله و إنَّا إليه راجعون

 

با قلبي اندوه و غمگين اين مصيبت بزرگ و ناگوار حادثه ي جان دادن گروهي از هموطنان عزيزمان  در سانحه ي برخورد اتوبوس و تانكر حامل مواد آتشزا در شهر سنندج استان كردستان را به بازماندگان آنها و مردم صبور و غيور كردستان و ملت ايران كه عضوي از يك پيكريم، از طرف خويش و همشهريان  شهرستان كنگان و هم استاني استان بوشهر، خالصانه تسليت عرض مي نمايم و از خداوند براي شما صبر جزيل و درگذشتگان رحمت و مغفرت و مجروحان شفاي عاجل، مسألت دارم.

در اين راستا از مسئولين ذي ربط راه و ترابري درخواست مي نماييم جهت ايمن سازي راهها و مشخص كردن نقاط حادثه ساز كشور و  إصلاح و رفع آن بطور جدي كوشا باشند تا شاهد اينچنين حوادث ناگوار نباشيم.

 

شیخ ياسين احمدي

امام جمعه بندر پرك شهرستان كنگان

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.