اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز يکشنبه، 5 اسفند 1397| 19 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


دهه کرامت فرصتی برای ترویج فرهنگ رضوی است

تاریخ انتشار: 1397/4/23
کد خبر: 54676
Print
Rss Services


امام جمعه اهل سنت تایباد :
دهه کرامت فرصتی برای ترویج فرهنگ رضوی است
مولوي غلام نبي توكلي گفت: فرهنگ اهل بیت(ع) فراتر از بحث مذهب و قومیت است. بنابراین دهه کرامت فرصتی برای ترویج فرهنگ رضوی و هویت بخشی به جامعه است.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از خبرگزاري ايرنا، مولوی غلام نبی توکلی در گفت و گو با ایرنا گفت: سیره امام رضا(ع) مطابق سیره و رفتار جد بزرگوار ایشان رسول اکرم(ص) و اهل بیت(ع) است که نمونه وحدت هستند.

وی ادامه داد: بر همین اساس باید شیعه و اهل سنت از زندگی و سیره آن بزرگواران درس بگیرند و وحدت را بیش از پیش در جامعه تحکیم و تعمیق بخشند.

امام جمعه اهل سنت تايباد گفت: در دهه کرامت باید از برکات بیشتر شناخت اهل بیت(ع) استفاده کرد و جامعه می تواند در این دهه که با امام رضا(ع) و حضرت فاطمه معصومه(س) پیوند خورده بیشتر جذب عرفان و اخلاق آن بزرگواران شود.

وی افزود: در حالی که دشمنان اسلام تمام سعی و تلاش شان بر این است که مردم را از معنویت، ائمه معصومین(ع) و شناخت فضایل و اعتقادات راستین دور کنند، می طلبد این نوع برنامه ها با شکوه و گستردگی هرچه بیشتر برگزار شود.

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.