اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز يکشنبه، 5 اسفند 1397| 19 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


امام رضا(ع) در ايران عامل وحدت بين شيعه وسني است

تاریخ انتشار: 1397/4/23
کد خبر: 54678
Print
Rss Services


مدير حوزه علميه تعليم القران والسنه نشتيفان :
امام رضا(ع) در ايران عامل وحدت بين شيعه وسني است
مولوي عبدالغفور مسلمان گفت: وحدت و مسالمت آمیز زندگی کردن از ثمرات دین مبین اسلام است که مسلمانان باید در کمال تعامل، اتفاق و اتحاد زندگی کنند تا در سایه حاکمیت امنیت، نوامیس و کیان نظام و اسلام حفظ شود.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، در آستانه دهه كرامت و ميلاد مسعود حضرت علي بن موسي الرضا(ع) مولوي مسلمان مدير مدرسه علميه تعليم القرآن و السنه نشتيفان در گفتگو با خبرنگار اين دفتر اظهار داشت: امنیت در سایه وحدت عملی محقق می شود و امام رضا (ع) در ایران عاملی برای وحدت است.

مدير مدرسه تعليم القران والسنه نشتيفان افزود: وحدت و مسالمت آمیز زندگی کردن از ثمرات دین مبین اسلام است که مسلمانان باید در کمال تعامل، اتفاق و اتحاد زندگی کنند تا در سایه حاکمیت امنیت، نوامیس و کیان نظام و اسلام حفظ شود.

وي با اشاره به حوادث اخير دنياي اسلام و جنگ ها و نزاع هايي كه باعث كشته شدن هزاران مسلمان در كشورهاي اسلامي شده است اظهار داشت: اگر همه ما به اين مساله روي آوريم كه مباني اتحاد را در ميان خود تقويت نماييم تمامي مشكلات جهان اسلام حل خواهد شد.

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.