اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز يکشنبه، 5 اسفند 1397| 19 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


اگر وحدت نباشد امنیت دنیای اسلام به خطر می‌افتد

تاریخ انتشار: 1397/4/23
کد خبر: 54683
Print
Rss Services


مدرس حوزه علمیه رحیمی بگ پولاد(رازو جرگلان) :
اگر وحدت نباشد امنیت دنیای اسلام به خطر می‌افتد
مدرس حوزه علمیه رحیمی بگ پولاد گفت: نقش علما و بزرگان دین در تقویت وحدت میان مسلمانان بسیار کلیدی است، چرا که علما و روحانیون جزو افرادی هستند که همواره مورد احترام مردم هستند بنابراین می‌توانند با گفتار مناسب مردم را به سوی وحدت هدایت کنند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از پایگاه خبری سنت النبی، حاج گلدی آخوند رستگاری، مدرس حوزه علمیه رحیمی روستای بگ پولاد از توابع شهرستان رازو جرگلان گفت: نقش علما و بزرگان دین در تقویت وحدت میان مسلمانان بسیار کلیدی است، چرا که علما و روحانیون جزو افرادی هستند که همواره مورد احترام مردم هستند بنابراین می‌توانند با گفتار مناسب مردم را به سوی وحدت هدایت کنند.

آخوند رستگاری تصریح کرد: در حال حاضر ضرورت اتحاد و وحدت مسلمانان بیشتر از گذشته احساس میشود و علمای دین باید خطرات جامعه اسلامی و تهدیدات دشمنان را در حال حاضر به مردم تبیین کنند تا از هرگونه اختلاف و تنش جلوگیری شود.

وی بیان داشت: عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری به عنوان ولی‌امر مسلمین در تقویت وحدت و حفظ آن، سبب سربلندی و پیروزی امت اسلامی و مسلمانان و مایوسی و ناامید شدن دشمنان خواهد شد.

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.