اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 2 اسفند 1397| 16 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


بیانیه روحانیون و طلاب اهل سنت آذربایجان غربی در محکومیت تصویب لایحه ضد انسانی و نژادپرستانه رژیم غاصب صهیونیستی

تاریخ انتشار: 1397/5/2
کد خبر: 54885
Print
Rss Services


بیانیه روحانیون و طلاب اهل سنت آذربایجان غربی در محکومیت تصویب لایحه ضد انسانی و نژادپرستانه رژیم غاصب صهیونیستی
روحانیون، مدرسین و ائمه جمعه و جماعات اهل سنت آذربایجان غربی در بیانیه ای تصویب لایحه ضدانسانی و نقض حقوق شهروندی فلسطینیان را محکوم کردند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از رابط خبری دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان آذربایجان غربی، روحانیون، مدرسین و ائمه جمعه و جماعات اهل سنت آذربایجان غربی در بیانیه ای تصویب لایحه ضدانسانی و نقض حقوق شهروندی فلسطینیان را محکوم کردند.

براساس لایحه نژادپرستانه کشور یهود تمام سرزمین فلسطین فقط برای صهیونیست ها خواهد بود و ملت فلسطین از تمام حقوق شهروندی و انسانی محروم و زبان عربی از مدارس حذف و زبان عبری جایگزین آن خواهد شد.

در مصوبه نژاد پرستانه پارلمان رژیم صهیونیستی، سرزمین فلسطین اشغالی به عنوان وطن تاریخی یهودیان شناخته شده و دولت جعلی اسرائیل محل زندگی تمام یهودیان جهان خواهد بود و به این ترتیب ملت فلسطین به عنوان صاحبان اصلی این سرزمین از هیچگونه حقوقی برخوردار نخواهند بود.

تصویب قانون کشور یهود به قدری نژادپرستانه و بهت آور است که صدای اعتراض مسلمانان و هر انسان آزادی خواهی را درآورده که در این راستا روحانیون، مدرسین و ائمه جمعه و جماعات اهل سنت آذربایجان غربی نیز با انتشار بیانیه ای تصویب این قانون نژادپرستانه و تبعیض آمیز را محکوم کردند.

متن کامل بیانیه به شرح ذیل است:

بار دیگر جهانیان و امت اسلامی شاهد توطئه ای دیگر توسط رژیم آپارتاید و نژادپرست و جنایتکار صهیونیستی بودند، مجلس این رژیم جعلی و نامشروع در 28 تیر97 با تصویب یهودی بودن حکومت عملا مردم مظلوم فلسطین را به شهروندان درجه دو تبدیل نمود و زمینه ظلم، غارت و نابودی هرچه بیشتر آنها را فراهم و به آن جنبه قانونی داد.

این حرکت جنایتکارانه رژیم اشغالگر قدس با تایید و همدستی آمریکا و بعضی کشورهای مرتجع عربی منطقه صورت گرفت، ولی ایمان داریم همچنان که مقام عظمای ولایت در قضیه انتقال سفارت و اعلام آن به عنوان پایتخت رژیم اشغالگر قدس فرمودند: فلسطین به صاحبان اصلی آن باز خواهد گشت و قدس پایتخت دولت فلسطین باقی خواهد ماند.

همه این اقدامات جنایتکارانه و خلاف قوانین بین المللی رژیم صهیونیستی نمی تواند به بقای این غده سرطانی در پیکر جهان اسلام بیانجامد و سرانجام و عاقبت این رژیم نامشروع نابودی و زوال می باشد.

ما روحانیون، ائمه جمعه و جماعات و طلاب علوم دینی اهل سنت استان آذربایجان غربی ضمن محکوم نمودن این حرکت ظالمانه و غیرقانونی رژیم اشغالگر قدس، از کشورهای اسلامی و مجامع بین المللی و ملت های آزاده جهان انتظار مقابله و خنثی نمودن این اقدام شوم و غیرقانونی رژیم صهیونیستی را داریم تا زمینه رسیدن ملت مظلوم فلسطین به حقوق قانونی و مشروع فراهم گردد.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.