اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 2 اسفند 1397| 16 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


چهارمین نشست شورای معاونین دبیرخانه شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی برگزار شد

تاریخ انتشار: 1397/5/2
کد خبر: 54894
Print
Rss Services


چهارمین نشست شورای معاونین دبیرخانه شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی برگزار شد
چهارمین نشست شورای معاونین دبیرخانه شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی با حضور سردار نقدی ، معاون فرهنگی احتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قبل از ظهر دیروزدر محل این دبیرخانه برگزار گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت، چهارمین نشست شورای معاونین دبیرخانه شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی روز دوشنبه یکم مرداد ماه در سالن جلسات حوزه دبیر شورا برگزار گردید.

در این نشست که با حضور سردار نقدی ، معاون فرهنگی احتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار گردید، حجت الاسلام و المسلمین عرب نیا، ضمن گرامیداشت دهه کرامت و تبریک پیشاپیش میلاد حضرت علی بن موسی الرضا(ع)، همکاری مشترک معاونت فرهنگی ، اجتماعی دبیرخانه و معاونت فرهنگی ، اجتماعی سپاه پاسداران را فرصتی مناسب جهت هم افزایی و محقق شدن برنامه های فرهنگی این دو معاونت دانست و از اهتمام سردار نقدی و همکاران وی در راستای همکاری های فرهنگی مشترک تقدیر کرد.

دبیر شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی در ادامه به تبیین جایگاه و تبیین برنامه های دبیرخانه شورا در راستای خدمات رسانی همه جانبه به جامعه مخاطب و نیل به اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی در مقوله وحدت ملی و انسجام اسلامی پرداخت  و از همکاری های مشترک دبیرخانه با تمام نهادهای فرهنگی و انقلابی از جمله سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی حمایت کرد و هدف از برگزاری این نشست مشترک را بررسی توانمندی ها و ظرفیت های فرهنگی ، هنری  دو مجموعه  برشمرد .

در ادامه  این نشست مشترک ، سردار نقدی پیشرفت انقلاب اسلامی را منوط به قوام وحدت ملی و اسلامی برشمرد و گفت:دشمنان اسلام و انقلاب برنامه های مدونی برای بر هم زدن وحدت ملی و انسجام اسلامی مردم ایران و سایر مسلمانان دارند و پیدایش داعش حاصل همین برنامه های راهبردی دشمن بود، لذا دستگاه های فرهنگی نظام اسلامی نیز می بایست بر مبنای برنامه های مطالعه شده و کارشناسی به مقابله با فتنه دشمنان در حوزه وحدت اسلامی بپردازند که در این میان دبیرخانه شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی مرجعیت دارد.

معاون فرهنگی ، اجتماعی سپاه افزود: برنامه های فرهنگی در حوزه وحدت باید روبه جلو باشد نه دفاعی و به محض غفلت ما، دشمن پیشرفت می کند .

وی تاکید کرد معاونت فرهنگی تمام ظرفیت خود را برای کمک به دبیرخانه و دفاتر استانی نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت بکار خواهد گرفت .

 

-(1 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.