اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 2 اسفند 1397| 16 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


ترامپ مجبور می‌شود در مقابل عظمت ایران سر تسلیم خَم کند

تاریخ انتشار: 1397/5/7
کد خبر: 55006
Print
Rss Services


عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت :
ترامپ مجبور می‌شود در مقابل عظمت ایران سر تسلیم خَم کند
امام جمعه موقت سنندج گفت: سخنان سردار سرلشکر سلیمانی خطاب به ترامپ عین واقعیت و در دنیا بازتاب داشت و در نهایت وی مجبور می‌شود در مقابل عظمت ایران سر تسلیم خَم کند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از خبرگزاري تسنيم، ماموستا محمد امین راستی، عالم برجسته اهل سنت کردستان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در سنندج، در واکنش به تهدیدات و اظهارات نسنجیده و بی‌اساس رئیس جمهور آمریکا، به سخنان حضرت امام راحل(ره) اشاره کرد و اظهار داشت: مسلمانان و مردم ایران نباید بیشتر از آن حد از ترامپ شیطان اکبر انتظار داشته باشند.

عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت با اشاره به فرموده خداوند در قرآن گفت: یهودیان و کافران هیچ‌وقت از ضربه‌زدن به مسلمانان راضی نمی‌شوند مگر اینکه فرهنگ، دین، سنت و منش آنها را قبول کنند که این انتظار آنان نیز به هیچ وجه قابل قبول نیست چراکه خلاف قرآن و دین مبین اسلام است.

 

ملت مسلمان دشمن سرسخت کفر و استکبار جهانی است

امام جمعه موقت سنندج تصریح کرد: بنده معتقدم تنها نظام مقدس جمهوری اسلامی می‌تواند نمایندگی اسلام را برعهده داشته باشد چراکه ملت مسلمان در هرجایی که باشند دشمن سرسخت کفر هستند و هیچ‌وقت نمی‌توانند با تفکر شوم استکبار جهانی کنار بیایند.

وی اضافه کرد: ایران اسلامی نماینده واقعی تمام مسلمانان در دنیا است چراکه همیشه حامی و مدافع مظلومان و قشر مستضعف جامعه بوده است.

ماموستا راستی با اشاره به سخنرانی اخیر فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران افزود: سخنان سردار سرلشکر سلیمانی خطاب به ترامپ عین واقعیت و در دنیا بازتاب داشت چرا که ترامپ نمی‌تواند هیچ کاری انجام بدهد و در نهایت مجبور می‌شود در مقابل عظمت ایران سر تسلیم خم کند.

عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت اظهار داشت: کسانی که دغدغه اسلام را داشتند از سخنان سردار سلیمانی خوشحال شدند چراکه واقعیت‌ها را بیان کرده بودند.

 

دشمنان توان مقابله با نظام مقدس جمهوری اسلامی را ندارند

عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت و امام جمعه موقت سنندج با اشاره به اقتدار و عظمت نظام جمهوری اسلامی گفت: بنده معتقدم دشمنان اسلام جرأت ندارند که فشنگی به طرف نظام جمهوری اسلامی خالی کنند چراکه با پاسخی سخت و کوبنده مواجه می‌شوند.

ماموستا راستی افزود: تهدیدات و اظهاراتی که ترامپ بیان می‌کند مصرف داخلی خودشان است چراکه خود دشمنان می‌‌دانند توان مقابله با نظام مقدس جمهوری اسلامی را ندارند.

 

-(1 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.