اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 2 اسفند 1397| 16 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


آزمون تعیین سطح روحانیون اهل سنت در استان هرمزگان برگزار شد

تاریخ انتشار: 1397/5/14
کد خبر: 55144
Print
Rss Services


آزمون تعیین سطح روحانیون اهل سنت در استان هرمزگان برگزار شد
آزمون تعیین سطح ویژه روحانیون اهل سنت هرمزگان، فارس و بوشهر به میزبانی استان هرمزگان و دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان برگزار گردید.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از روابط عمومی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان هرمزگان، صبح روز شنبه 13 مرداد ماه آزمون تعیین سطح ویژه روحانیون اهل سنت هرمزگان، فارس و بوشهر به میزبانی استان هرمزگان و دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان برگزار گردید. این آزمون به صورت مرحله ای صبح و عصر تا روز چهارشنبه 17 مرداد ماه ادامه خواهد داشت.

این آزمون از اسفند ماه سال 96 در کل کشور تعداد 765 نفر در دروس اصلی شرکت کردند که از این تعداد 25 نفر از 3 استان جنوبی، یعنی هرمزگان، بوشهر و فارس پذیرفته شدند و سپس در یک دوره 2 هفته ای در دانشگاه مذاهب تهران شرکت کرده و دروس حضوری را زیر نظر استاتید مجرب آموخته اند و اکنون در آزمون این دروس شرکت کرده و بعد از آن در تاریخ 15 مهرماه سال جاری، آزمون دروس غیر حضوری برگزار خواهد شد.

این در حالیست که دروس اصلی، حضوری و غیر حضوری را با موفقیت پشت سر بگذارند و معدل بالای 14 را کسب کنند، مدرک علمی در سطح 1 و2 و 3 فوق دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس برای هر کدام از فارغ التحصیلان صادر خواهد شد.

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.