اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 2 اسفند 1397| 16 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


ماهنامه شماره 47 وفاق منتشر شد + دانلود نسخه PDF

تاریخ انتشار: 1397/5/14
کد خبر: 55148
Print
Rss Services


به همت معاونت فرهنگی و امور اجتماعی دبیرخانه ؛
ماهنامه شماره 47 وفاق منتشر شد + دانلود نسخه PDF
شماره 47 نشریه خبری، تحلیلی، فرهنگی و تربیتی وفاق به تلاش معاونت فرهنگی و امور اجتماعی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور انتشار یافت.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت ، این نشریه که ویژۀ علما و طلاب مدارس علوم دینی اهل سنت کشور می باشد، مطالبی در خصوص اخبار، سخنرانی ها و مطالب علمی را به خوانندگان ارائه می دهد.

بر اساس این گزارش در این شماره از نشریه می توان به عناوینی همچون، نگاهی گذرا به برجام، اهمیت حج دراسلام، حقوق بشر در سیره نبوی، سیره رفتاری پیامبر(ص) در ارتباط با مردم، اهمیت اقتصاد از منظر قرآن کریم، الزامات حمایت از صنایع کوچک و تولید مردم پایه، جریان شناسی نهضت مشروطه، مهارتهای روان شناختی تحکیم خانواده، تابستان طلبگی را چگونه بگذرانیم، معرفی مدرسه علوم دینی امام شافعی اوز، اندیشه فقهی مذاهب اهل تسنن در سیر تاریخ(1)، اشاره کرد.

چهل و هفتمین شماره از نشریه خبری، تحلیلی، فرهنگی و تربیتی وفاق به صاحب امتیازی: معاونت فرهنگی و امور اجتماعی شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت در 64 صفحه منتشر شده است.

علاقه مندان جهت دریافت نسخه PDF نشریه می توانند روی لینک زیر کلیک نمایند.

دانلود

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.