اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 2 اسفند 1397| 16 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


احکام شورای روحانیت اهل سنت استان آذربایجان غربی اهداء شد

تاریخ انتشار: 1397/5/14
کد خبر: 55167
Print
Rss Services


احکام شورای روحانیت اهل سنت استان آذربایجان غربی اهداء شد
طی مراسمی با حضور نماینده ولی فقیه در استان احكام شورای روحانیت اهل سنت كل استان ابلاغ و به علمای اهل سنت و اعضای جدید شورای روحانیت استان اهداء گردید.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از رابط خبری دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان آذربایجان غربی، طی مراسمی با حضور نماینده ولی فقیه در استان احكام شورای روحانیت كل استان ابلاغ و به علمای اهل سنت و اعضای جدید شورای روحانیت استان اهداء شد.

انتخابات شورای روحانیت استان در شهرستان های ارومیه، مهاباد، بوکان، سردشت، نقده، سلماس، پیرانشهر و تکاب با حضور روحانیون اهل سنت برگزار شد و پس از مشخص شدن نتایج احکام مسئولیت اعضای جدید توسط نماینده ولی فقیه در استان اهداء گردید.

در پایان این مراسم بیانیه شورای روحانیت جدید استان توسط ماموستا کلشی نژاد، منتخب شورای روحانیت قرائت شد که متن کامل بیانیه به شرح ذیل هست:

بسمه تعالی

خداوند سبحان را شاکر و سپاس گزاریم که توفیق دیگری از صحنه های خدمت رسانی به مردم رقم خورد و با برگزاری هفتمین دوره انتخابات شورای روحانیت اهل سنت جلوه هایی از شور و اشتیاق در این استان رقم خورد.

هزاران درود بر این حضور گرم و گسترده علمای اعلام ، ائمه جمعه و جماعت و طلاب عزیز و گرانقدر که در انتخابات شرکت کردند و عشق و ارداه و خلوص خویش را نشان دادند و اعضای جدید شورای روحانیت استان از اعتماد به این خادمان مردم تقدیر و تشکر به عمل می آورد.

ضمن تشکر از مسئولین دفتر استانی در برگزاری منظم و هماهنگ انتخابات امیدواریم اعضای جدید شورا بتوانند در راستای مسئولیتهای محوله و شرع مقدس اسلام قدم برداریم .

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

منتخبین شورای روحایت اهل سنت استان آذربایجان غربی

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.