اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 2 اسفند 1397| 16 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


دعوت به حضور در تظاهرات و اغتشاشات از دسیسه های دشمن برای به خطر انداختن ایران و اسلام است

تاریخ انتشار: 1397/5/17
کد خبر: 55236
Print
Rss Services


امام جمعه اهل سنت راز و جرگلان :
دعوت به حضور در تظاهرات و اغتشاشات از دسیسه های دشمن برای به خطر انداختن ایران و اسلام است
حاج رحيم آخوند صمدي گفت: دشمنان، اسلام و مردم را نشانه گرفته اند و اهل سنت در پشتیبانی از انقلاب و آرمان های جمهوری اسلامی خود را ثابت کرده اند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از روابط عمومی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان، حاج رحیم آخوند صمدی، امام جمعه اهل سنت راز و جرگلان در گفتگو با خبرنگار اين دفتر در خراسان شمالي، اظهار داشت: رشد و پیشرفت ایران اسلامی در سایه همدلی و وحدت باعث دشمنی روز افزون آمریکا و هم پیمانانش شده و اکنون زمان آن است که هوشیار باشیم.

آخوند صمدی با اشاره به وحدت و برادری اهل سنت و شیعه در جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: دعوت به حضور در تظاهرات و اغتشاشات از دسیسه های دشمن برای به خطر انداختن ایران و اسلام است.

امام جمعه یکه سعود، ایستادگی و دفاع از آرمان های انقلاب را ضروری برشمرد و خاطرنشان کرد: معاندان نظام، مردم و دین شان را نشانه گرفته اند و اهل سنت جرگلان همواره پشتیبان نظام اسلامی بوده اند.

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.