اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 2 اسفند 1397| 16 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


مراسم معارفه مسئول جديد شعبه ماکو دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت آذربایجان غربی برگزار شد

تاریخ انتشار: 1397/5/17
کد خبر: 55239
Print
Rss Services


مراسم معارفه مسئول جديد شعبه ماکو دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت آذربایجان غربی برگزار شد
مراسم معارفه حجت الاسلام باقری به عنوان مسئول جديد شعبه ماکو دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت آذربایجان غربی برگزار و از خدمات حجت الاسلام موسوی تقدیر به عمل آمد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از رابط خبری دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان آذربایجان غربی، با حضور رئیس دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان ، فرماندار و امام جمعه ،علما و روحانیون اهل سنت و جمعی از مسئولین شهرستان ، حجت الاسلام باقری به عنوان ممسئول جديد شعبه ماکو دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت آذربایجان غربی معرفی گردید و از خدمات حجت الاسلام رستم پور تقدیر و قدردانی به عمل آمد.

در این مراسم حجت الاسلام طالبی، امام جمعه پلدشت اظهار داشت: وحدت بین شیعه و سنی نعمت مقدس انقلاب اسلامی است و نباید مورد غفلت قرار گیرد.

وی افزود: روحانیت اهل تشیع و سنی به صورت مسالمت آمیز و برادرانه در کنار یکدیگر زندگی می کنند و روز به روز بر وحدت بین مسلمین افزوده می شود.

حجت الاسلام طالبی گفت: روحانیون با بصیرت در برابر توطئه افکنی و فتنه های مختلف دشمنان ایستادند و در منطقه تجاری و آزاد ماکو نیز هجمه های مختلف دشمنان را با رهنمودهای مقام معظم رهبری و علما و ملت بصیر منطقه ناکام گذاشتند.

وی گفت: دشمنان با ایجاد اختلاف بین شیعه و سنی اصل دین را هدف قرار داده است.

حجت الاسلام فعال آذر، رئیس دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان اظهار داشت: انسان در مقامات دنیوی باید مراقبت داشته باشد و از این مقام در جهت رسیدن به مقام اخروی و محمود بهره مند شد.

وی افزود: حس مقام دوستی انسان باید با معنویت ارضا شود تا انسان را به گمراهی نکشد.

حجت الاسلام فعال آذر خاطرنشان کرد: کار الهی باید جهت الهی داشته باشد و در رضای الهی و حل مشکلات بندگان باشد.

 وی گفت: مسئولین باید انجام وظیفه و مسئولیت خود را در برابر خداوند متعال ببینند و به مقام معبود در درگاه الهی برسند و خالصانه در انجام وظایف تلاش کنند.

در ادامه حجت الاسلام رستم پور به ارائه گزارش عملکرد دفتر شهرستان پرداخت و از روحانیون اهل سنت طلب حلالیت کردند و اظهار امیدواری کرد همیشه و در همه جا خدمت صادقانه را مدنظر داشته باشیم.

 حجت الاسلام باقری، نیز اظهار داشت: امروز وظیفه هر مسلمانان با وجدان و آگاهی است که در جهت تقویت وحدت گام بردارند.

وی افزود: امیدواریم بتوانیم توفیق خادمی روحانیون اهل سنت شهرستان و اجرای منویات رهبری و تقویت وحدت بین مسلمین گام برداریم.

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.