اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز جمعه، 3 اسفند 1397| 17 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


اعمال تحریم‌ علیه ملت‌های مسلمان با ادعای دفاع از حقوق بشر همخوانی ندارد

تاریخ انتشار: 1397/5/21
کد خبر: 55311
Print
Rss Services


امام جمعه دیواندره :
اعمال تحریم‌ علیه ملت‌های مسلمان با ادعای دفاع از حقوق بشر همخوانی ندارد
امام جمعه دیواندره با بیان اینکه مدعیان حقوق بشر به نام دفاع از حقوق بشر هر روزه مشکلاتی را برای بشریت ایجاد می‌کنند، گفت: اعمال تحریم‌ علیه ملت‌ها مسلمان با ادعای دفاع از حقوق بشر نمی‌خواند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از رابط خبري دفتر نمايندگي ولي‌فقيه در امور اهل‌سنت استان کردستان، ماموستا خالدی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته در مسجد جامع شهر مریوان اظهار داشت: 14 مرداد روز حقوق بشر و کرامت انسانی بود پروردگار برای کرامت انسان احترام قائل است.

امام جمعه دیواندره افزود: مدعیان حقوق بشر به نام دفاع از حقوق بشر هر روزه مشکلاتی را برای بشریت ایجاد می‌کنند و تحریم‌هایی را علیه ملت‌ها از جمله ایران اسلامی اعمال می‌کنند.

ماموستا خالدی با تاکید براینکه خیر حقوق بشر آن است که خدا و قرآن آن را بیان فرموده است، گفت: قرآن فرموده همدیگر را دوست داشته باشید و حقوق همدیگر را رعایت کنید.

 وی گفت: باید فقط برای رضای خدا کار کنیم، اما اگر کسی به خدا ایمان داشته و عمل صالح انجام دهد در روز قیامت ضرر نخواهد کرد.

امام جمعه دیواندره  تصریح کرد: پیامبر (ص) می فرماید: بهترین شما کسی است که قرآن را یاد بگیرد و به دیگران یاد دهد و نگاه کردن به قرآن عبادت است.

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.