اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 2 اسفند 1397| 16 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


منافقین همواره دنبال انجام مکر و حیله هستند

تاریخ انتشار: 1397/5/21
کد خبر: 55312
Print
Rss Services


امام جمعه سروآباد :
منافقین همواره دنبال انجام مکر و حیله هستند
امام جمعه سروآباد گفت: منافقین همیشه دنبال انجام مکر و حیله هستند، ولی چون خدا می‌خواهد مکر آنان همیشه به سویشان بازگردانده می‌شود.

ه گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از رابط خبري دفتر نمايندگي ولي‌فقيه در امور اهل‌سنت استان کردستان، ماموستا سیداحمد سجادی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته در مسجد جامع شهر سنندج، اظهار داشت: از خداوند منان خواستارم همه ما را به راه راست هدایت کند.

وی با بیان اینکه موضوع خطبه این هفته نیز درباره حارس پسر نعمان یکی دیگر از اصحاب رسول الله است، افزود: در جنگ بدر مسلمانان شکست خوردند و حارس یکی از آن صد نفری بود که در خدمت پیامبر بود و به هیچ عنوان اسلام را تنها نگذاشت.

وی اضافه کرد: زید پسر ارقم نیز یکی دیگر از اصحاب رسول الله است که به رسول الله خیلی علاقه داشت، حضرت عایشه می‌فرماید وقتی رسول الله به مدینه آمد تمامی زنان و کودکان از رسول الله اطاعت و استقبال کردند و در قالب شعر پیامبر را توصیف و به ماه تشبیه کردند ولی در این میان منافقان هم کوتاهی نکردند.

امام جمعه سروآباد افزود: منافقین همیشه دنبال انجام مکر و حیله هستند، ولی چون خدا می‌خواهد مکر آنان همیشه به سویشان بازگردانده می‌شود.

وی با تاکید براینکه ظاهر و باطن منافقین یکی نیست، اذعان داشت: آنچه منافق در رو نشان می‌دهد با باطنش یکی نیست و هیچگاه قابل اعتماد نیست.

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.