اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 2 اسفند 1397| 16 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


تنها راه مقابله با بحران اقتصادی حرکت انقلابی مردم و مسئولان و پیروی از رهنمود های مدبرانه رهبر عزیزمان می باشد

تاریخ انتشار: 1397/5/21
کد خبر: 55326
Print
Rss Services


امام جمعه اهل سنت وارده سرای اسالم :
تنها راه مقابله با بحران اقتصادی حرکت انقلابی مردم و مسئولان و پیروی از رهنمود های مدبرانه رهبر عزیزمان می باشد
حجت الاسلام علی پورمحمدی در خطبه های نماز جمعه در مسجد امام شافعی روستای وارده سرا از توابع بخش اسالم با حمد و ستایش خداوند متعال و دعوت به تقوای الهی سخنان خود را آغاز کرد و با بیان اینکه دروغگویی و خیانت آفت جامعه و طبق آیات و روایات اسلامی از گناهان کبیره می باشد ، افزود : کسانی که در ایران اسلامی دست به خیانت می زنند و در امانتی که از بیت المال در اختیارشان قرار دارد ، خیانت می کنند ، اسلام و خون پاک شهدا را زیر پا قرار داده اند و سرنوشت شومی در انتظارشان خواهد بود .

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از رابط خبری شعبه نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت گیلان، حجت الاسلام علی پورمحمدی در خطبه های نماز جمعه در مسجد امام شافعی روستای وارده سرا از توابع بخش اسالم با حمد و ستایش خداوند متعال و دعوت به تقوای الهی سخنان خود را آغاز کرد و با بیان اینکه دروغگویی و خیانت آفت جامعه و طبق آیات و روایات اسلامی از گناهان کبیره می باشد ، افزود : کسانی که در ایران اسلامی دست به خیانت می زنند و در امانتی که از بیت المال در اختیارشان قرار دارد ، خیانت می کنند ، اسلام و خون پاک شهدا را زیر پا قرار داده اند و سرنوشت شومی در انتظارشان خواهد بود .

وی با بیان اینکه باید از تاریخ درس بگیریم ، افزود : اگر به تاریخ بنگریم مشاهده می کنیم ، کسانی که در به شهادت رساندن حضرت امام حسین (ع) نقش داشتند ، مقام پرست و دنیا پرست بودند و به هیچ چیز به جز پست و مقام دنیایی فکر نمی کردند .

امام جمعه اهل سنت مسجد امام شافعی روستای وارده سرای اسالم گفت : در مفاهیم اسلامی آمده است که در حکومت اسلامی اگر قرار بود مسئولیتی به فردی واگذار شود ، ابتدا میزان اعتقاد و عمل آن شخص نسبت به جامعه و مردم را ارزیابی می نمودند .

وی تاکید کرد : کسانی که در حکومت اسلامی احتکا می کنند و یا در بیت المال خیانت می نمایند نه تنها به مردم خیانت کرده اند ، بلکه خون پاک شهدا و ارزش های انقلاب را زیر پا گذاشته اند و باید پاسخگو باشند .  

 حجت الاسلام علی پورمحمدی با بیان اینکه آمریکا یکی از دشمنان قسم خورده ملت ایران اسلامی است ، اظهار داشت : نباید برای رفع مشکلات اقتصادی به سوی بیگانگان دست دراز نماییم و استقلال و امنیت خود را به خطر بیاندازیم .

وی با اشاره به اینکه در جوار مسجد امام شافعی وارده سرا مزار هشت شهید دفاع مقدس قرار دارد ، تاکید کرد : وظیفه همه ما ادامه راه شهیدان و حفظ ارزش های انقلاب است و تنها راه مقابله با این گونه بحران ها حرکت انقلابی مردم و مسئولان و پیروی از رهنمود های مدبرانه رهبر عزیزمان می باشد .

امام جمعه اهل سنت وارده سرای اسالم در پایان سخنان خود ضمن آرزوی سلامتی برای رهبر معظم انقلاب و توفیق خدمت رسانی به مسئولان ، ابراز امیدواری کرد : ان شالله به فضل الهی از این جنگ اقتصادی به سلامتی گذر خواهیم کرد و شاهد سربلندی انقلاب اسلامی در جهان خواهیم بود .

 

-(2 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.