اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز جمعه، 3 اسفند 1397| 17 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


ادامه حملات وحشیانه اسرائیلی ها به معترضان فلسطینی

تاریخ انتشار: 1397/5/22
کد خبر: 55336
Print
Rss Services


بخش بین الملل پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه گزارش می دهد :
ادامه حملات وحشیانه اسرائیلی ها به معترضان فلسطینی
حملات وحشیانه اسرائیلی ها به معترضان فلسطینی در نوار غزه همچنان ادامه دارد.

به گزارش بخش بين الملل پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت ، حملات وحشیانه اسرائیلی ها به معترضان فلسطینی در نوار غزه همچنان ادامه دارد.

پایگاه خبری یدیئود آهارانوت اسرائیل گزارش داده است که درگیری های مرزی میان سربازان اسرائیلی و معترضان فلسطینی در نوار غزه همچنان ادامه دارد و تنش ها را در این منطقه بیش از پیش افزایش داده است. بر این اساس این پایگاه خبری گزارش داده است که در درگیری های روز جمعه که به مانند دیگر جمعه های پیشین برگزار می شد معترضان فلسطینی در نوار غزه به مرز این باریکه با اسرائیل هجوم آورده و ضد اشغالگری اسرائیلی ها به تظاهرات پرداختند که در واکنش به آن اسرائیلی ها به روی غیر نظامیان و افراد معترض فلسطینی آتش گشوده و تعداد زیادی را کشته و زخمی کرده اند. یدیئود آهارانوت می نویسد که حداقل دو تن در جریان تیراندازی نظامیان اسرائیلی جان خود را از دست داده اند که یکی از آنها مردی 55 ساله و دیگری یک جوان 22 ساله بوده است که در حال کمک رسانی به دیگر زخمی های این درگیری ها بوده است. در وقع این جوان 22 ساله که یک پرستار بوده است حتی موفق نشده تا به زخمی های فلسطینی کمک کند وی در اقدامی وحشیانه و حاکی از نقض گسترده حقوق بشر این پرستار را مورد هدف خود قرار داده و او را به شهادت رسانده اند. همچنین گفته می شود که بیش از 300 تن در جریان این درگیری ها زخمی شده اند که برخی از آنها زخم های جدی برداشته اند. این دوره از درگیری های میان اسرائیل و معترضان فلسطینی در حالی است که تنش ها در مرز نوار غزه و اسرائیل به رویدادی هفتگی بدل شده و در هر جمعه نظامیان اشغالگر صهیونیستی به روی غیر نظامیان فلسطینی آتش گشوده و آنها را از سمت مرز دور می کنند.

این امر در حالی به یک تجاوز هفتگی بدل شده است که سازمان های جهانی از جمله سازمان ملل متحد هیچ واکنشی بدان نشان نداده و اقدامی را در راستای توقف جنایت های اسرائیل انجام نمی دهند.

لینک خبر:

https://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-5326385,00.html

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.