اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 2 اسفند 1397| 16 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


قطع همکاری یکی از بزرگ ترین شرکت های ابزار ورزشی جهان با اسرائیل

تاریخ انتشار: 1397/5/22
کد خبر: 55338
Print
Rss Services


بخش بین الملل پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه گزارش می دهد :
قطع همکاری یکی از بزرگ ترین شرکت های ابزار ورزشی جهان با اسرائیل
یکی از بزرگ ترین شرکت های تولید ابزار ورزشی در جهان همکاری خود را با اسرائیل به دلیل ظلم و جنایت این رژیم بر مردم مظلوم فلسطین قطع کرده است.

به گزارش بخش بين الملل پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت ، یکی از بزرگ ترین شرکت های تولید ابزار ورزشی در جهان همکاری خود را با اسرائیل به دلیل ظلم و جنایت این رژیم بر مردم مظلوم فلسطین قطع کرده است.

پایگاه خبری قدس نیوز فلسطین گزارش داده است که شرکت آدیداس یعنی یکی از بزرگ ترین شرکت های تولید کننده لباس های ورزشی در جهان به همکاری خود با فدراسیون فوتبال اسرائیل پایان داده است. بر این اساس این شرکت ورزشی که در آلمان مستقر است به دلیل درخواست های شدید و فشارهای زیادی که از سوی جنبش تحریم و بایکوت اسرائیل به این شرکت وارد شده است اعلام کرده که همکاری خود را با اسرائیل به دلیل حمایت از مردم فلسطین قطع می کند. یکی از اعضای جنبش تحریم و بایکوت اسرائیل در حساب کاربری خود در فضای مجازی با اشاره به این قطع همکاری آدیداس و فدراسیون فوتبال اسرائیل نوشته است که این جنش نقشی پررنگ در این زمینه داشته و بارها به دنبال آن بوده است که با روشن کردن ابعاد جنایت های اسرائیل و ظلم های وسیع این رژیم به فلسطینی ها از همکاری شرکت ها، نهادها و سازمان های جهانی با اسرائیل1 جلوگیری کندو در این راستا موفق شده است که آدیداس را به این کار واداشته و همکاری این شرکت بزرگ ورزشی را با خود داشته باشد. قطع همکاری آدیداس با فدراسیون فوتبال اسرائیل می تواند افتضاحی بزرگ برای ورزش اسرائیل شناخته شود زیرا آدیداس شرکتی بسیار بزرگ و معروف در سطح ورزش جهان می باشد که تولید پوشاک ورزشی را برای کشورهای گوناگون بر عهده دارد و خدمات ورزشی فراوانی را در سراسر جهان انجام می دهد و از این روی خبر این قطع همکاری می توان به شدت مورد توجه رسانه ها قرار گیرد. به شرط آنکه رسانه های جهانی منصف بوده و اخبار مربوط به جنایت های اسرائیل و واکنش سازمان ها، نهادها و شرکت های جهانی به این جنایت ها را سانسور نکنند.

شایان ذکر است که آدیداس تحت فشارهای آمریکا برخی از همکاری های خود با ایران را هم به بهانه تحریم های همه جانبه بر علیه ایران کاهش داده بود.

لینک خبر:

https://www.middleeastmonitor.com/20180806-bds-adidas-no-longer-sponsor-of-israel-football-teams/

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.