اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 1 فروردين 1398| 15 رجب 1440

خبر ويژه

 


دسيسه ديگر دشمنان ايجاد تحريم هاي اقتصادي است

تاریخ انتشار: 1397/5/23-9:9
کد خبر: 55380
Print
Rss Services


امام جمعه اهل سنت سرخس :
دسيسه ديگر دشمنان ايجاد تحريم هاي اقتصادي است
مولوي سيد عبدالعزيز عبداللهي گفت: تنها راه مبارزه با دسيسه اقتصادي دشمنان كار و تلاش مضاعف و مبارزه با مفسدين اقتصادي است.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، مولوي سيد عبدالعزيز عبداللهي(پارسا) در خطبه هاي نماز جمعه اين هفته ضمن تاكيد بر دشمني استكبار جهاني و ايادي آنها با اسلام و مسلمانان اظهار داشت: دشمنان اسلام از ابتداي بعثت پيامبر به دنبال ايجاد دسيسه و اختلاف افكني در ميان مسلمانان بوده اند و امروز نيز فرزندان و نوادگان آنها با ايجاد گروههاي تكفيري و ضد دين در صدد از بين بردن اسلام هستند.

وی افزود: زماني كه دشمن ديد با حمله نظامي و به صورت رودرو نمي تواند بر مسلمانان فائق آيد، گروههاي تكفيري را ايجاد كرد و مسلمانان را به جان هم انداخت. از سوي ديگر از حمله نظامي كشورهاي مرتجعي همچون عربستان و امارات به يمن حمايت كرد و با تقويت اسرائيل، مردان، زنان و كودكان فلسطيني را به خاك و خون كشيد.

وي ادامه داد: دسيسه ديگر دشمنان ايجاد تحريم هاي اقتصادي است. ترفندي كه از ابتداي انقلاب بر عليه ملت مسلمان ايران استفاده شده است.

مولوي عبداللهي اظهار داشت: دشمنان نظام و انقلاب بدانند كه اينگونه اعمال بر اراده ملت مسلمان ايران تاثيري ندارد و باعث ايجاد وحدت و اتحاد هر چه بيشتر ملت ما خواهد شد.

امام جمعه اهل سنت سرخس تنها راه مبارزه با دسيسه اقتصادي دشمنان را كار و تلاش مضاعف و مبارزه با مفسدين اقتصادي دانست و تصريح كرد: ملت ما همانگونه كه در طول اين چهل سال و در طول دوران دفاع مقدس توانستند در مقابل دشمنان بايستند، اينبار نيز با اتحاد و يكدلي دشمنان را ناكام خواهند گذاشت.

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.