اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز يکشنبه، 5 اسفند 1397| 19 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


رجایی و باهنر اسوه های خدمت خالصانه هستند

تاریخ انتشار: 1397/6/5
کد خبر: 55654
Print
Rss Services


عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت :
رجایی و باهنر اسوه های خدمت خالصانه هستند
شیخ خلیل افرا گفت: خنثی سازی توطئه های دشمنان منوط به تاسی از شهیدان رجایی و باهنر و ایمان و خدمت خالصانه و الهام و تبعیت از رهنمودها و منویات مقام معظم رهبری “حفظه الله”است.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از رابط خبری دفترنمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، به مناسبت هفته دولت عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت، شیخ خلیل افرا بر لزوم تاسی از شهدای هفته دولت و تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری با صدور پیامی تأکید و تصریح کرد.

متن پیام به شرح ذیل است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

دهه ی اول پیروزی انقلاب اسلامی دهه ای پر فراز و نشیب بوده که استکبار جهانی با بکار گیری عوامل سر سپرده و با هدف انحراف مسیر انقلاب اسلامی به هر ترفندی برای براندازی نظام اسلامی دست به ترور بسیاری از دلاور مردان و خدمت گزاران انقلاب اسلامی زد. در این راستا ترور بسیار غم انگیز و بمب گذاری در جلسه حزب جمهوری اسلامی و همچنین دفتر نخست وزیری بوده است.

 هفته ی دولت که به حرمت دو یار صدیق و همسنگر شهیدان دولت،(رجایی و باهنر) نام گذاری شده است، این ایام فرصتی برای تجدید با آرمان ها و اهداف والایی است که سنگ بنای استقرار نظام مردمی از درون دل سوختگان انقلاب تحکیم و بر اوراق زرین تاریخ انقلاب ایران اسلامی به یادگار ثبت شد.

 دوم تا هشتم شهریور هرسال را برای بزرگداشت هفته دولت بسیار ضروری و مغتنم می دانیم و شایسته است با تاسی به این دو اسوه ی شهادت(رجایی و باهنر)، و با ایمان و خدمت خالصانه و  الهام و تبعیت از رهنمودها، منویات و نصائح تسلیم ناپذیر مقام معظم رهبری “حفظه الله” در مقابل این تاریک اندیشان جهان و به پشتوانه ی قدرت عظیم مردمی، ضمن خنثی سازی توطئه های دشمنان انقلاب اسلامی برای اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و رفاه و سربلندی مردم شریف و صبور ایران عزمی راسخ و تلاش مضاعف اتخاذ شود.

ضمن بزرگداشت و تبریک این ایام، استمداد و همیاری اقشار محترم و مختلف جامعه، همکاری، حمایت و توجه ویژه ی مسئولین و دولت مردان را خواهانیم.

در خاتمه طول عمر با عزت توأم با صحت و سلامتی برای مقام معظم رهبری “حفظه الله” از خداوند متعال خواهانیم.

 

شیخ خلیل افرا

عضوشورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور

و رییس هیات افتاء اهل سنت استان بوشهر و امام جمعه موقت شهر کنگان

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.