اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز يکشنبه، 5 اسفند 1397| 19 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


پنجمین دوره اردوی راه رضوان در مشهد مقدس آغاز به کار کرد

تاریخ انتشار: 1397/6/10
کد خبر: 55734
Print
Rss Services


با حضور 160 نفر از طلاب و روحانیون اهل سنت سراسر کشور ؛
پنجمین دوره اردوی راه رضوان در مشهد مقدس آغاز به کار کرد
پنجمین دوره اردوی فرهنگی، تفریحی راه رضوان ویژه طلاب و روحانیون اهل سنت سراسر کشور در مشهد مقدس آغاز به کار کرد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از رابط خبری دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان های گلستان و گیلان، در این دوره از اردوی فرهنگی، تفریحی راه رضوان، که با همکاری دبیرخانه شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی و دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان برگزار می گردد، بیش از 360 نفر از طلاب و روحانیون 9 استان تلفیقی کشور، در قالب دو گروه از روز جمعه 8 شهریور الی یکشنبه 18 شهریور ماه در شهر مشهد مقدس حضور خواهند داشت که علاوه بر استفاده از برنامه های فرهنگی و زیارتی، به استفاده از امکانات تفریحی و سیاحتی نیز خواهند پرداخت.

معاون فرهنگی و امور اجتماعی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت در آیین افتتاحیه این مراسم در مورد انقلاب اسلامی و دشمنی استکبار به ایراد سخن پرداخت و گفت: دشمن چشم دیدن اسلام، استقلال و ملت ندارد و این مهم در طول تاریخ به اثبات رسیده است که استکبار جهانی و دشمنان همواره در پی ضربه زدن به اسلام و کشورمان هستند.

ساجدی فر با بیان اینکه، انقلاب اسلامی به وسیله اتحاد بین اقوام و با پشتیبانی حضرت امام خمینی (ره) به پیروزی دست یافت، افزود: در دوران 8 سال دفاع مقدس دشمن با تمام قوا از سراسر جهان نتوانستند حتی یک وجب از خاک کشورمان را تصرف کنند.

وی تصریح نمود: اگه امروز نگاه های تفرقه انگیز، دشمن تراشانه و بهت آلود دشمن سمت کشورمان است بخاطر این است که نمی خواهند ببینند ایران پس از سالها برای خود تصمیم گیرنده است.

معاون فرهنگی و امور اجتماعی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه، دبیرخانه تلاش می کند برنامه های فرهنگی متنوعی برای طلاب اهل سنت فراهم نماید، اظهار نمود: استقبال طلاب و علاقمندان باعث دلگرمی ما می شود و سال به سال تلاش می کنیم تا اردوی راه رضوان باشکوه تر و با کیفیت تر برگزار گردد.

شایان ذکر است، پنجمین اردوی فرهنگی زیارتی مشهد مقدس ویژه طلاب مدارس علوم دینی اهل سنت استان گلستان از تاریخ 9/6/97 لغایت 13/6/97 در مشهد مقدس در حال برگزاری است و طلاب علاوه بر استفاده از برنامه های فرهنگی و زیارتی، به استفاده از امکانات تفریحی و سیاحتی نیز خواهند پرداخت.

گفتنی است، در افتتاحیه اولین گروه از پنجمین دوره اردوی راه رضوان، جناب آقای ساجدی فر، معاون فرهنگی و امور اجتماعی دبیرخانه و حجت الاسلام و المسلمین رمضانی، معاون فرهنگی و امور اجتماعی دفتر استانی خراسان به ایراد سخن پرداختند.

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.