اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز يکشنبه، 5 اسفند 1397| 19 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


دشمن چشم دیدن اسلام و استقلال ملت ایران را ندارد و این مهم در طول تاریخ به اثبات رسیده است

تاریخ انتشار: 1397/6/10
کد خبر: 55745
Print
Rss Services


معاون فرهنگی و امور اجتماعی دبیرخانه شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی :
دشمن چشم دیدن اسلام و استقلال ملت ایران را ندارد و این مهم در طول تاریخ به اثبات رسیده است
آقای ساجدی فر گفت: انقلاب اسلامی به وسیله اتحاد بین اقوام و با رهبری حضرت امام خمینی (ره) به پیروزی دست یافت و در دوران 8 سال دفاع مقدس با رشادت جوانان خود اجازه نداد حتی یک وجب از خاک کشورمان به تصرف در آید.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از روابط عمومی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان، آقای ساجدی فر در مراسم افتتاحیه پنجمین دوره اردوی فرهنگی و تفریحی راه رضوان در مشهد مقدس گفت: دشمن چشم دیدن اسلام و استقلال ملت ایران را ندارد و این مهم در طول تاریخ به اثبات رسیده است که استکبار جهانی و دشمنان همواره در پی ضربه زدن به اسلام و کشورمان هستند.

آقای ساجدی فر با بیان اینکه، انقلاب اسلامی به وسیله اتحاد بین اقوام و با پشتیبانی حضرت امام خمینی (ره) به پیروزی دست یافت، افزود: در دوران 8 سال دفاع مقدس دشمن با تمام قوا از سراسر جهان نتوانستند حتی یک وجب از خاک کشورمان را تصرف کنند.

وی تصریح نمود: اگر امروز نگاه های تفرقه انگیز، دشمن تراشانه و بهت آلود دشمن سمت کشورمان است بخاطر این است که نمی خواهند ببینند ایران پس از سالها برای خود تصمیم گیرنده است.

معاون فرهنگی و امور اجتماعی دبیرخانه شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه، این دبیرخانه تلاش می کند برنامه های فرهنگی متنوعی برای طلاب اهل سنت فراهم نماید، اظهار نمود: استقبال طلاب و علاقمندان باعث دلگرمی ما می شود و سال به سال تلاش می کنیم تا اردوی راه رضوان باشکوه تر و با کیفیت تر برگزار گردد.

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.