اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز يکشنبه، 5 اسفند 1397| 19 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


مثلث شوم عبری، عربی و غربی در حال دسیسه چینی جهت از بین بردن اتحاد و انسجام میان مسلمین هستند

تاریخ انتشار: 1397/6/13
کد خبر: 55828
Print
Rss Services


رئیس دفتر راهبرد و تعالی سازمانی دبیرخانه:
مثلث شوم عبری، عربی و غربی در حال دسیسه چینی جهت از بین بردن اتحاد و انسجام میان مسلمین هستند
دکتر عباسعلی فرزندی گفت: امام راحل عظیم الشان و ملت ایران با دست خالی اما با پشتوانه خدا توانستند بر قدرت پول و اسلحه پیروز شوند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از روابط عمومی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان، دکتر عباسعلی فرزندی رئیس دفتر راهبرد و تعالی سازمانی دبیرخانه شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی، در اختتامیه اولین گروه از پنجمین دوره اردوی فرهنگی، تربیتی راه رضوان ویژه طلاب و روحانیون اهل سنت سراسر کشور که روز سه شنبه 97/6/13 در محل اردوگاه مازندران در مشهد مقدس برگزار شد، با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران تمام معادلات متداول و مرسوم سیاسی جهان را برهم زد اظهار داشت: فرانسیس فوکویاما بیش از 30 سال پیش و در حالی که تنها 5 یا 6 سال از عمر انقلاب اسلامی می گذشت با ارائه تحلیلی خطاب به سیاستمداران اروپایی عنوان نمود، بدانید امروز بعد از 300 سال تلاش ما غربیها جهت ایجاد تقابل بین شرق و غرب و از دیگر سو جهان مسیحیت و جهان اسلام و القاء این مطلب که هرکس در عرصه ثروت و قدرت نظامی برتر است می‌تواند دست برتر را داشته باشد، نظام اسلامی ایران این معادله را بر هم زد و به دیگر کشورها نیز نشان داد که قدرت ایمان و اراده بر قدرت اسلحه پیروز است.

وی افزود: امام راحل عظیم الشان و ملت ایران با دست خالی اما با پشتوانه خدا توانستند بر قدرت پول و اسلحه پیروز شوند.

وی با بیان اینکه چهار عامل در جهان اسلام باعث عقب افتادگی آن شده است، ادامه داد: این 4 عامل شامل تفرقه و اختلاف، نداشتن رهبری راستین، عقب افتادن از کاروان شتابان علم و عدم انسجام در میان امت اسلامیست.

دکتر فرزندی جهالت برخی از حکام مرتجع منطقه را عامل بسیاری از مشکلات جهان اسلام دانست و افزود: ولیعهد جوان عربستان تنها در یک قرارداد 470 میلیارد دلار هزینه امور نظامی و دخالت در سرزمین های دیگر اسلامی نمود که نتیجه آن چیزی جز جنگ و ویرانی در منطقه نبود.

وی ابراز داشت: امروز برهم زدن وحدت و انسجام در سرزمین های اسلامی راهبرد استکبار جهانی است. دشمن غربی با نفوذ در میان گروههای جهادی افغانستان مسیر مبارزه را در این کشور اسلامی عوض نمود. امروز و بعد از حضور نیروهای ناتو در افغانستان تولید و صدور مواد مخدر در این کشور 40 برابر شده است.

وی ادامه داد: راهبرد اختلاف افکنی و درگیری یک راهبرد اساسیست که دشمن با تمام قدرت آن را دنبال می کند.

دکتر فرزندی تصریح کرد: امروز دشمنی استکبار با ایران و نظام اسلامی به این خاطر است که ایران این راهبرد دشمن را با شکست روبرو کرده است و با اقدامات خود در منطقه باعث هم افزایی و اتحاد مسلمین شده است.

وی ابراز داشت: امنیتی که در ایران به واسطه پیروزی انقلاب اسلامی به وجود آمده است مرهون بیداری و آگاهی مردم و رهبری های پیامبرگونه امام راحل و مقام معظم رهبری است. امروز در کشور های منطقه اگر یک امام جمعه جهت انجام نماز از خانه بیرون می رود، معلوم نیست که بتواند زنده به خانه برگردد.

دکتر فرزندی ادامه داد: مثلث شوم عبری، عربی و غربی در حال دسیسه چینی جهت از بین بردن اتحاد و انسجام میان مسلمین هستند. اسرائیل فقط جهت ترور سید حسن نصرالله به تنهایی 1000 نیروی متخصص و دهها مورد تجهیزات فوق مدرن استفاده نموده است تا بتواند ایشان را ترور نماید.

گفتنی است، گروه اول از پنجمین دوره اردوی راه رضوان با حضور چهار استان، خراسان شمالی، جنوبی و رضوی، گلستان و گیلان، سیستان و بلوچستان و هرمزگان در مدت 4 روز در مشهد برگزار شد.

 

-(1 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.