اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز يکشنبه، 5 اسفند 1397| 19 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


محبت به اهل بیت پیامبر (ص)در قلوب اهل سنت است/ امام حسین در قلوب اهل سنت قرار دارد

تاریخ انتشار: 1397/6/21
کد خبر: 56000
Print
Rss Services


مدیر حوزه علمیه محمدیه اهل سنت راز و جرگلان:
محبت به اهل بیت پیامبر (ص)در قلوب اهل سنت است/ امام حسین در قلوب اهل سنت قرار دارد
اراز آخوند محمدی گفت: اهل سنت همیشه به اهل بیت پیامبر (ص) محبت داشته و دارند و در حوزه های علمیه اهل سنت ما کتابی به عنوان شهید کربلا داریم که این نشانگر ارادات قلبی اهل سنت به امام حسین (ع) است.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، حاج اراز اخوند محمدی، مدیر حوزه علمیه محمدیه روستای اشرفدره ازتوابع شهرستان رازو جرگلان در گفتگو با خبرنگار ما در بجنورد با تسليت شهادت امام حسين(ع) و ياران باوفاي ايشان، اظهار داشت: قیام امام حسین(ع) و یاران باوفایش نکته اوج اسلام است و این قیام و شهادت سبب شد که مسلمانان وحدت داشته باشند و همیشه در مقابل جباران، مستکبرین و ظالمین بایستند.

آخوند محمدی تصریح کرد: در بسیاری از کتب اهل سنت از قیام بزرگ عاشورا و اهداف این قیام و فلسفه شهادت امام حسین(ع) و مظلومیت نوه پیامبر یاد شده است.

وی بیان داشت: امام حسین(ع) با قیام خودش درس آزادگی، حریت، و ایستادن در مقابل ظلم و جور و ستم را به مسلمانان جهان داد.

وی افزود: راه و روش بزرگان دین اسلام و ادامه دادن راه آنان سبب سعادت دنیا و آخرت مسلمانان خواهد شد و الگو قراردادن امام حسین (ع) می تواند ما را به سعادت حقیقی برساند.

مدیر حوزه علمیه محمدیه اشرفدره همچنین با تأکید بر وحدت مسلمین جهان، خاطرنشان کرد: عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری به عنوان ولی امر مسلمین با تقویت وحدت و حفظ آن سبب سربلندی و پیروزی امت اسلامی و مسلمانان و مایوس شدن دشمنان خواهد شد.

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.