اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز يکشنبه، 5 اسفند 1397| 19 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


برپایی قیام امام حسین(ع)برای مبارزه با ظلم بود

تاریخ انتشار: 1397/6/21
کد خبر: 56002
Print
Rss Services


امام جمعه اهل سنت سرپل‌ذهاب:
برپایی قیام امام حسین(ع)برای مبارزه با ظلم بود
امام جمعه اهل سنت سرپل‌ذهاب گفت: برپایی قیام امام حسین (ع) برای مبارزه با ظلم بود

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از رابط خبری دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه، ملارشید ثنایی در گفتگو با خبرنگار این دفتر اظهار داشت: واقعه کربلا و قیام عاشورا به درستی در تاریخ ثبت شده است و در این واقعه اهل بیت پیامبر(ص) برای آزادی مسلمانان و مبارزه با ظلم قیام کرده و در راه اسلام به شهادت رسیدند.

وی افزود: کسانی که با فرزند پیغمبرخدا اینگونه رفتار کردند مستحق بدترین و بالاترین لعن ونفرین ها هستند و مسلمانان باید آنها را مورد لعن ونفرین قرار دهند.

امام جمعه اهل سنت سرپل‌ذهاب با بیان اینکه شهدا بر اساس آیات قرآنی و احادیث رسول الله(ص) از درجات بالایی در آخرت برخوردار خواهند بود، ادامه داد: هر مسلمانی باید محبت اهل بیت پیامبر(ص) را در دل داشته و در نماز خود بر پیامبر و اهل بیتش که امام حسن (ع)، امام حسین(ع)، حضرت فاطمه(س) و حضرت علی (ع) از آنهاست سلام و صلوات بفرستد و گرنه مسلمان نخواهد بود.

وی گفت: ما هر ساله در مراسمات عزاداری اهل بیت پیامبر(ص) شرکت می‌کنیم و امسال نیز همچون سنوات گذشته در مراسم سوگواری امام حسین (ع) شرکت خواهیم کرد.

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.