اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز يکشنبه، 5 اسفند 1397| 19 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


امام حسين(ع) سرور جوانان اهل بهشت است

تاریخ انتشار: 1397/6/25
کد خبر: 56054
Print
Rss Services


خطيب جمعه اهل سنت بيرجند:
امام حسين(ع) سرور جوانان اهل بهشت است
مولوي خليل الله مرتضايي گفت: امام حسين(ع) براي حق خواهي و حق طلبي قيام كرد و در راه حق شهيد شد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، مولوي خليل الله مرتضايي در خطبه هاي اين هفته نماز جمعه بيرجند با تسليت به مناسبت فرارسيدن ماه محرم به تبيين وقايع اتفاق افتاده در اين ماه پرداخت و اظهار داشت: ماه محرم یادآور اتفاقات و حوادث بسیار مهم، ناگوار و تلخی در تاریخ اسلام است.

وي با بيان اينكه دهم محرم مصادف با شهادت یکی از ریحانه های رسول گرامی اسلام و سرور جوانان بهشتی حضرت امام حسین(ع) است،‌ تصريح كرد: فرزند رسول خدا برای حق خواهی و حق طلبی و مبارزه با ظلم و استکبار در صحرای کربلا مظلومانه همراه خانواده شان توسط یزید به شهادت رسیدند.

وی در بخش ديگر سخنان خود ضمن قدرداني از مسئولین نظام جمهوری اسلامی ایران جهت حفظ وحدت اظهار داشت: احترام به مقدسات از مهمترين اقداماتي است كه بزرگان و مسوولين كشور به آن تاكيد دارند و در اين زمينه قدردان عنايات آنها هستيم.

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.