اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز يکشنبه، 5 اسفند 1397| 19 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


تشكيل حكومت اسلامي در سايه احكام قرآن و سنت پيامبر اسلام، از اهداف اصلي امام حسين(ع) بود

تاریخ انتشار: 1397/6/25
کد خبر: 56062
Print
Rss Services


آخوند سلاق:
تشكيل حكومت اسلامي در سايه احكام قرآن و سنت پيامبر اسلام، از اهداف اصلي امام حسين(ع) بود
روحانی اهل سنت ترکمن گفت: تشكيل حكومت اسلامي در سايه احكام قرآن کریم و سنت پيامبر گرامی اسلام، از اهداف اصلي امام حسين(ع) بوده است.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از رابط خبری دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان های گلستان و گیلان، بایرام آخوند سلاق با بیان اینکه، خداوند همه انبیاء و اولیاء را  به امر به معروف و نهی از منکر فرمان داده و سعادت آنان و اجتماع را در اجرای صحیح این فریضه می داند، گفت: ريشه كن كردن نظام استبدادي، برقراري عدالت اجتماعي و تشكيل حكومت اسلامي در سايه احكام قرآن و سنت پيامبر اسلام، از اهداف اصلي امام حسين(ع) بود.

وی با اشاره به اینکه، آزادی و آزادگی مهم ترین درس دانشگاه عاشورا و امام حسین(ع) است، اظهار داشت: همه ما باید جانفشانی های حضرت  امام حسین (ع) و یاران باوفایش را سرلوحه زندگی خود قرار دهند، زیرا امام حسین(ع) خودشان، خانواده و بهترین یارانش را فدای اسلام کردند تا درس آزادگی و عزت نفس را به بشریت بیاموزند.

وی افزود: درس امام حسین (ع) به ما ایستادگی برابر استکبار جهانی و داشتن عزت در دنیا و آخرت است و باید این درس بزرگ را در همیشه تاریخ آویزه گوش خود کنیم.

بایرام آخوند سلاق اظهار داشت: ایستادگی و مقابله با استکبار و ظلم تنها راه رهایی و عزت و سربلندی همه جوامع در طول تاریخ است و این درس بزرگی از رشادتهای امام حسین (ع) است.

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.