اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز يکشنبه، 5 اسفند 1397| 19 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


مهمترین دستاورد حجاج پس از بازگشت، باید طرد شیطان و رضایت خدواند باشد

تاریخ انتشار: 1397/6/25
کد خبر: 56064
Print
Rss Services


امام جمعه گنبدکاووس:
مهمترین دستاورد حجاج پس از بازگشت، باید طرد شیطان و رضایت خدواند باشد
امام جمعه اهل سنت شهرستان گنبدکاووس گفت: مهمترین دستاورد حجاج پس از بازگشت، باید طرد شیطان و رضایت خدواند متعال باشد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از رابط خبری دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان های گلستان و گیلان، آخوند عبدالکریم جاور در نماز جمعه روز 23 شهریور ماه 97 در مصلی اهل سنت گنبد کاووس با اشاره به ایام بازگشت حجاج بیت الله الحرام به میهن اسلامی اظهار داشت: حج یکی از ارگان پنجگانه مهم دینی است و مهمترین دستاورد آن برای حجاج می بایست تعهد به طرد شیطان و پرهیز از دسایس شیطانی و نیز جلب رضایت الله متعال باشد.

وی تصریح کرد: حجاج پس از به جا آوردن مناسک حج و بازگشت از این سفر معنوی می بایست اعمال، رفتار و اذکارشان فقط برای جلب رضایت خداوند و طلب منزلت و سعادت در دنیا و آخرت از درگاه احدیت باشد.

امام جمعه اهل سنت شهرستان گنبدکاووس اظهار داشت: حج تمتع برای هر مسلمانانی که استطاعت مالی و جسمی دارد فرض قرار داده شده و این سفر پرفضیلت برای حجاجی که آئین ها و فرایض حج را با سعی و تلاش کامل و عشق و علاقه به جا  آورده اند، برای همیشه در قلب و روح  آنان زنده خواهد بود.

آخوند عبدالکریم جاور خطاب به زائرینی که از سفرحج برگشته اند گفت: اگر می خواهید حاجی واقعی باشید، مطیع احکام شرعی و سنن پیامبر بوده و در عمل به فرامین الهی ثابت قدم باشید.

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.