اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز يکشنبه، 5 اسفند 1397| 19 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


ظلمي كه به خاندان پيامبر(ص) در حادثه عاشورا صورت پذيرفت هیچگاه از حافظه تاریخ اسلام پاک نخواهد شد

تاریخ انتشار: 1397/6/25
کد خبر: 56069
Print
Rss Services


امام جمعه اهل سنت باخرز:
ظلمي كه به خاندان پيامبر(ص) در حادثه عاشورا صورت پذيرفت هیچگاه از حافظه تاریخ اسلام پاک نخواهد شد
مولوي خليل احمد شيخ احمدي گفت: محبت اهل بیت پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم جزء ایمان اهل سنت است و بي حرمتي به اين خاندان در نزد اهل سنت پذيرفته نيست.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، مولوي خليل احمد شيخ احمدي در خطبه هاي نماز جمعه اهل سنت اين هفته شهرستان باخرز ضمن تسليت به مناسبت ايام سوگواري سيد و سالار شهيدان حضرت اباعبدالله الحسين(ع) اظهار داشت: ماه محرم ماهي است كه در آن فرزند رسول خدا و ياران ايشان به شهادت رسيدند. این ضایعه دردناک هیچگاه از حافظه تاریخ اسلام پاک نخواهد شد.

ایشان در بخش دیگری از سخنانشان محبت اهل بیت پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم را جزء ایمان اهل سنت دانست و ابراز داشت: در اسلام مذاهب مختلف به روشهای مختلف اهل بیت پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم را تکریم و احترام می کنند که قابل احترام است و اهل سنت با پیروی و عمل به سیره آن بزرگواران آنها را احترام و تکریم میکنند.

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.