اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز يکشنبه، 5 اسفند 1397| 19 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


حفظ امنیت و تقویت وحدت مهم‌ترین نیاز امروز جامعه است

تاریخ انتشار: 1397/6/25
کد خبر: 56073
Print
Rss Services


مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه کامیاران:
حفظ امنیت و تقویت وحدت مهم‌ترین نیاز امروز جامعه است
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه کامیاران گفت: حفظ امنیت و تلاش در راستای تقویت وحدت مهم‌ترین نیاز امروز جامعه ما بوده و برای دستیابی به آن باید از هر ظرفیتی استفاده کنیم.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت کردستان، حجت‌الاسلام احمدی در سخنرانی قبل از خطبه‌های نماز جمعه این هفته در مسجد جامع کامیاران با اشاره به ایام سوگواری حضرت امام حسین(ع) و هفته امربه معروف و نهی از منکر اظهار کرد: مهم‌ترین هدف امام حسین(ع) از قیام عاشورا احیاء امر به معروف و نهی ازمنکر بود .

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه کامیاران تصریح کرد: حضرت امام حسین(ع) فرمودند:«اگر اسلام با یزید حرکت کند این اسلام به سوی نابودی کشیده می‌شود».

حجت‌الاسلام احمدی گفت: امام حسین(ع) بخاطر اینکه ثابت کند که برای خدا کار می‌کند امر به معروف و نهی از منکر را با عبور از جان خود و عزیزانش انجام و با این کار مانع از ایجاد انحراف در دین پیامبر شد.

وی با بیان اینکه در هر زمانی یزیدهایی وجود دارند که به اسلام لطمه وارد و ارزش‌ها را زیر سوال می‌برند، خاطرنشان کرد: به عنوان امت رسول خدا و پیروان مکتب امام حسین ما نیز باید یزید زمان خود را بشناسیم و در مقابل او ایستادگی کنیم.

وی از آمریکا و ایادی وی به عنوان مصداق واقعی منکرات نام برد و گفت: سران ظلم با بهره‌گیری از امکانات مختلف به دنبال ریشه‌کن کردن ارزش‌های دینی در بین جوامع اسلامی هستند.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه کامیاران خاطرنشان کرد: مقابله با آمریکا و دست نشانده‌های آن عین معروفات است و همه باید در این راستا حرکت و با تمام توان مایه بگذاریم.

حجت‌الاسلام احمدی تصریح کرد: حفظ امنیت و تلاش در راستای تقویت وحدت مهم‌ترین نیاز امروز جامعه ما بوده و برای دستیابی به آن باید از هر ظرفیتی استفاده کنیم.

وی گفت: هرکسی در مقابل انجام و احیای امر به معروف و نهی از منکر بایستد قطعا کافر است.

حجت‌الاسلام احمدی با بیان اینکه امر به معروف و نهی از منکر زمانی در جامعه بسط و گسترش پیدا می‌کند که هر کس از خود شروع کند، گفت:‌ تا زمانی که خود ما عامل به معروف نباشیم نمی‌توانیم از دیگران بخواهیم که در این مسیر حرکت کنیم.

 

-(1 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.