اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز يکشنبه، 5 اسفند 1397| 19 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


ارادت اهل سنت به اهل بیت پیامبر مثال‌زدنی است

تاریخ انتشار: 1397/6/25
کد خبر: 56079
Print
Rss Services


امام جمعه سابق دیواندره:
ارادت اهل سنت به اهل بیت پیامبر مثال‌زدنی است
امام جمعه سابق دیواندره با بیان اینکه ارادت اهل سنت به اهل بیت پیامبر مثال‌زدنی است، گفت: یکی از خصوصیات و ویژگی‌های مهم اهل سنت ارادت مثال‌زدنی آنها به اهل بیت پیامبر (ص) است.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از رابط خبري دفتر نمايندگي ولي‌فقيه در امور اهل‌سنت استان کردستان، ماموستا خالدی در سخنرانی قبل از خطبه‌های نماز جمعه این هفته در مسجد جامع دیواندره که با هدف معرفی امام جمعه جدید این شهر انجام گرفت با تسلیت ایام محرم و شهادت امام حسین (ع) و یارانش در دشت کربلا اظهار کرد: یکی از خصوصیات و ویژگی‌های مهم اهل سنت ارادت مثال‌زدنی آنها به اهل بیت پیامبر (ص) است.

 وی خاطرنشان کرد: امام حسین(ع) در راه احیای امر به معروف و نهی از منکر قدم نهاد و در این مسیر نیز به شهادت رسید و خون پاکشان با گذشت 1440 سال همچنان می‌جوشد.

امام جمعه سابق دیواندره تصریح کرد: هفته دفاع مقدس را که یادآور ایثار و از خودگذشتگی ملت آزاده ایران در برابر دشمنان است نیز به مردم ولایت‌مدار دیواندره تبریک عرض می‌کنم.

ماموستا خالدی اظهار داشت: دفاع مقدس الگوگرفته از قیام امام حسین(ع) است چرا که جوانان جان برکف ایران اسلامی با الگوگیری از سالار شهیدان امام حسین(ع) در سخت‌ترین شرایط تنها با واسطه ایمان در برابر دشمنان ایستادند و آنان را شکست دادند.

وی در ادامه با بیان اینکه موثر مطلق پروردگاری است که صاحب قدرت  است، اظهار کرد: حضرت رسول (ص) در طول دوران نبوت خود بدون استراحت توانست رسالتی عظیم و قرآنی پربرکت از جانب پروردگار برای هدایت بشریت به ما برساند تا از گمراهی و ضلالت بیرون بیائیم.

گفتنی است؛ ضمن تقدیر از تلاش‌های ماموستا خالدی امام جمعه سابق دیواندره ماموستا مرادی به عنوان امام جمعه جدید این شهر معرفی شد.

 

-(1 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.