اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز يکشنبه، 5 اسفند 1397| 19 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


امام حسین (ع) نقطه مشترک اتحاد اسلامی است

تاریخ انتشار: 1397/6/25
کد خبر: 56083
Print
Rss Services


مدرس حوزه علمیه پولادین تنگه ترکمن (راز و جرگلان):
امام حسین (ع) نقطه مشترک اتحاد اسلامی است
بابا آخوند مخدومي گفت: امام حسین برای پاسداری از دین الله تعالی جنگید و به شهادت رسید.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، باباآخوند مخدومی، مدرس حوزه علمیه اهل سنت تنگه ترکمن در گفتگو با خبرنگار ما در بجنورد، اظهارداشت: امام حسین (ع) پاسدار و نگهبان اسلام بوده و هرگز در برابر ظلم و ستم زورگویان آن زمان سکوت نکرد و در برابر حکومت های فاسد که می خواستند به هرنحوی توحید و نبوت را از بین ببرند قیام کرد.

آخوند مخدومی با اشاره به جوانمردی امام حسین (ع) تصریح کرد: در آن زمان دشمن آنچنان محیط را آشفته و دچار تشویش کرده بود که برای امام حسین (ع) دو راه وجود داشت یا بیعت می کرد و تن به ذلت می داد و یا با انتخاب شهادت درس مردانگی و جوانمردی را به بشر می داد، که آن حضرت با انتخاب راه دوم درس های بزرگی به ملت جهان آموخت.

مدرس حوزه علمیه اهل سنت رازو جرگلان بیان داشت: اگر مسلمانان با مطالعه و تحقیق به اهداف اصلی قیام عاشورا آگاهی یابند آموزه‌های اصیل اسلامی بیشتر نهادینه می‌شود.

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.